Jak często przywracasz komputer do stanu fabrycznego?
#1

Korzystam z systemu Windows 7 od połowy 2013 r. Do chwili obecnej nadal nie przywracam ustawień fabrycznych.   Czasami czuje się naprawdę dziwnie i dziwnie pozostaje w chromie. Folder danych aplikacji 23 GB.   Co z twoim?
Reply
#2

Nigdy Wygoda> Wydajność
Reply
#3

Kiedy przełączałem się z Intel i5 na Ryzen R7, przeprowadziłem ponowne formatowanie i ponownie zainstalowałem system Windows zgodnie z zaleceniami na forach / reddit. Poza tym system Windows 10 ma funkcję odświeżania lub resetowania. Bardzo łatwo odzyskać wydajność przez odświeżenie systemu Windows 10.
Reply
#4

sprawdź, czy twój IE działa poprawnie, jeśli tak, spróbuj ponownie zainstalować swój chrom, wybierz inną przeglądarkę ... btw twój folder danych aplikacji 23 GB to folder chrome lub folder ProgramData?
Reply
#5

12122012 napisał: sprawdź, czy twój IE działa poprawnie, jeśli tak, spróbuj ponownie zainstalować swój chrom, wybierz inną przeglądarkę ... btw twój folder danych aplikacji 23 GB to folder chrome lub folder ProgramData? dane programu
Reply
#6

produde1999 napisał: dane programu Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz czy używasz ccleaner? jeśli nie, pobierz darmową kopię http://www.piriform.com/ccleaner
Reply
#7

Co to jest przywracanie ustawień fabrycznych? Kiedy byłem w twoim wieku, musiałem uruchomić mscdex.exe, jeśli chciałem zainstalować Windows 95.
Reply
#8

12122012 napisał: Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz czy używasz ccleaner? jeśli nie, pobierz darmową kopię http://www.piriform.com/ccleaner Używam go, ale wydaje się, że nie czyści moich danych aplikacji Przy moich danych aplikacji jest ukryty folder i nosi nazwę danych aplikacji
Reply
#9

produde1999 napisał: Korzystam z systemu Windows 7 od połowy 2013 r. Do chwili obecnej nadal nie przywracam ustawień fabrycznych. Czasami czuje się naprawdę dziwnie i dziwnie pozostaje w chromie. Folder danych aplikacji 23 GB. Co z twoim? Przywracam ustawienia fabryczne i kiedy mi się podoba Tylko 30 minut, aby przywrócić sterowniki Andother 1h, aby skonfigurować wszystko z powrotem do tego, co było
Reply
#10

produde1999 napisał: Korzystam z systemu Windows 7 od połowy 2013 r. Do chwili obecnej nadal nie przywracam ustawień fabrycznych. Czasami czuje się naprawdę dziwnie i dziwnie pozostaje w chromie. Folder danych aplikacji 23 GB. Co z twoim? normalnie przeładowuję obraz, gdy mój komputer zaczyna zachowywać się dziwnie / dziwnie. po przeładowaniu wszystko ładnie ładuje się i po prostu muszę się upewnić, że wszystkie moje rzeczy działają jak poprzednio.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)