czy moja prędkość łącza szerokopasmowego jest dobra, wydaje się bardzo gówniana
#1

Cześć wszystkim, mam nadzieję, że możesz mi pomóc, ponieważ nie mam pojęcia o takich rzeczach.   Właśnie zrobiłem test prędkości (sobota 12:10 2 listopada) dwie pierwsze korzystają z testu szybkości Starhubs, a 1 z nich to speedtest.net   Używam światłowodu starhub 100 Mbps i D-Link AC1750 w połączeniu ze starzeniem się linksys wusb54G (wiem, że należy do muzeum)    Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   czy zobaczę poprawę, jeśli przejdę do jednego z nich   ASUS N53  Sieciowe broszury ASUS z CEE Singapore na Tech Show Portal - HardwareZone.com.sg   DWA182  http://resources.vr-zone.net/uploads...013/dlink1.jpg   Skłaniam się ku DWA 182, ponieważ jest tańszy i jest usb3. który jest bardziej wytrzymały?   obecnie, kiedy pobieram z rapidgatora i rzeczy, które mam maksimum mbp3 to 2.4 MBPS (megabajty, a nie bity), jeśli kupię te nowe adaptery, o ile więcej można przyspieszyć pobierania (na podstawie doświadczeń tutaj)? jeśli tylko osiągnie poziom 3MBPBS, będę kontynuował korzystanie z moich linków linkus5454 aż do śmierci
Reply
#2

F3Rm1nat0r napisał: Cześć wszystkim, mam nadzieję, że możesz mi pomóc, ponieważ nie mam pojęcia o takich rzeczach. Właśnie zrobiłem test prędkości (sobota 12:10 2 listopada) dwie pierwsze korzystają z testu szybkości Starhubs, a 1 z nich to speedtest.net Używam światłowodu starhub 100 Mbps i D-Link AC1750 w połączeniu ze starzeniem się linksys wusb54G (wiem, że należy do muzeum) Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz czy zobaczę poprawę, jeśli przejdę do jednego z nich ASUS N53 Sieciowe broszury ASUS z CEE Singapore na Tech Show Portal - HardwareZone.com.sg DWA182 http://resources.vr-zone.net/uploads...013/dlink1.jpg Skłaniam się ku DWA 182, ponieważ jest tańszy i jest usb3. który jest bardziej wytrzymały? obecnie, kiedy pobieram z rapidgatora i rzeczy, które mam maksimum mbp3 to 2.4 MBPS (megabajty, a nie bity), jeśli kupię te nowe adaptery, o ile więcej można przyspieszyć pobierania (na podstawie doświadczeń tutaj)? jeśli tylko osiągnie poziom 3MBPBS, będę kontynuował korzystanie z moich linków linkus5454 aż do śmierci Wierzyłem, że używasz pulpitu z pendrive'em USB Wi-Fi, który jest ograniczony do 54G. Tak więc maksymalna prędkość wyniku Speedtest, który otrzymasz, wynosi 30 Mb / s, po pomniejszeniu o koszty ogólne. Nawet 30 Mb / s prawdopodobnie wymaga linii widzenia, kilka metrów od routera i dalszych zakłóceń kena i utraty sygnału, które zmniejszają prędkość do tego momentu. Wniosek: Musisz zdobyć lepszy kij lub po prostu skorzystać z połączenia przewodowego LAN w celu zwiększenia / wykorzystania tego, co oferuje Starhub, pod warunkiem, że D-Link AC1750 ma do zaoferowania. W IT ma powiedzenie, że zespół jest tak silny jak najsłabsze ogniwo. Słyszałem, że w wojsku boh? Na razie lepiej jest mieć lepsze, takie jak 2, które wymieniłeś? Co jest lepsze? IDK. Ale wiem tylko, że marki Asus na routerach są najwyższej klasy dla masowych konsumentów. Więc naturalnie wolę Asus bah ....
Reply
#3

dzięki za odpowiedź bracie Pamiętam tylko, jak mówili: „rób wszystko, ale nie daj się złapać” w armii więc jeśli zaktualizuję asus, ile można spodziewać się prędkości? podwójnie? potroić? prędkość pobierania powyżej 5MBP?
Reply
#4

F3Rm1nat0r napisał: dzięki za odpowiedź bracie Pamiętam tylko, jak mówili: „rób wszystko, ale nie daj się złapać” w armii więc jeśli zaktualizuję asus, ile można spodziewać się prędkości? podwójnie? potroić? prędkość pobierania powyżej 5MBP? Twój plan to 100 Mb / s, czyli 12,5 MB / s, ponieważ 1 bajt = 8 bitów Liczy się duży B (bajt) i mały b (bit). W rozmiarze pliku znalezionym w Eksploratorze Windows i ich odpowiednikach dla innego systemu operacyjnego, prędkość pobierania pokazana w menedżerze pobierania, takim jak Xunlei, jest wyrażona w kBps lub MBps aka Big Byte. W przypadku wyników Speedtest i standardowej prędkości Internetu reklamowanej przez ISP w dowolnych częściach świata, jest to wartość Mbps aka mała. W przypadku Wi-Fi jest on zawsze narażony na zakłócenia, a tym samym nie ma gwarancji, ile może zwiększyć. Ale myślę, że możesz osiągnąć 4 ~ 5 MB / s lub nawet lepiej, jeśli odległość między twoim komputerem a routerem jest wystarczająco bliska.
Reply
#5

Maksymalna przepustowość sieci bezprzewodowej G wynosi tylko 22 Mb / s. Więc wynik 15 Mbps ok lor ...
Reply
#6

Cześć chłopaki, chcielibyśmy zaktualizować status po uzyskaniu dlink dwa 182, moje prędkości osiągają 12MBps w szczycie i zwykle około 8-10, bardzo zadowoleni z produktu. W połączeniu z moim routerem d17 ac1750 osiągam optymalne prędkości Polecam dwa 182 każdemu
Reply
#7

F3Rm1nat0r napisał: Cześć chłopaki, chcielibyśmy zaktualizować status po uzyskaniu dlink dwa 182, moje prędkości osiągają 12MBps w szczycie i zwykle około 8-10, bardzo zadowoleni z produktu. W połączeniu z moim routerem d17 ac1750 osiągam optymalne prędkości Polecam dwa 182 każdemu czy jestem jedyną osobą, która uważa, że ... to jest trochę powolne?
Reply
#8

Gribber napisał: czy jestem jedyną osobą, która uważa, że ... to jest trochę powolne? 12 MB / s = 96 Mb / s 1 bajt = 8 bitów. Wszyscy dostawcy usług internetowych używają małego rozmiaru b i rozmiaru pliku danych widocznego w systemie Windows, a menedżer pobierania używa dużego B. Czasem też zastanawiasz się nad swoją inteligencją. Kropka.
Reply
#9

ussr_1991 napisał: 12 MB / s = 96 Mb / s 1 bajt = 8 bitów. Wszyscy dostawcy usług internetowych używają małego rozmiaru b i rozmiaru pliku danych widocznego w systemie Windows, a menedżer pobierania używa dużego B. Czasem też zastanawiasz się nad swoją inteligencją. Kropka. 1. mr starhub basher co jest z tobą nie tak? Czy obraziłem cię czy coś takiego? Czy może jesteś nieszczęśliwy, ponieważ udało mi się udowodnić, że twoje fakty są tylko kłamstwami? Uciekłeś jak _ _ _ _ _ _ tutaj. 2. Nie ucz mnie o B i b, gdy wiedza o twojej sieci wydaje się wystarczająco żałosna. (Wszystkie ISP używa ..) LOL !!! Terminy sieciowe gość. 3. 12MBps szybko (celuję zwykle w 8-10) - w przypadku, gdy twoim hobby jest skakanie jak dziecko? Mogę uzyskać dobrą 15-18 MB / s STABILNOŚĆ z moim bezprzewodowym N. Aby myśleć, że używa AC. znowu jego plan może być wąskim gardłem. Koleś. to wszystko, na co musisz odpowiedzieć. Nie musisz się kręcić, walcząc z innymi, gdy twoja wiedza jest ograniczona prywatnie. Patrząc na sposób, w jaki „lubisz”, gdy ludzie, którzy nie mają komentarza do sieci o żałosnej linii Starhuba, wiedziałem już, jak bardzo jesteś „dobry”. Muszę przyznać, że jeśli myślę, że moje umiejętności sieciowe są tylko przeciętne, musisz być najgorszy. Przyznaj się do błędu i przejdź dalej. Czy to takie trudne?
Reply
#10

Gribber napisał: 1. mr starhub basher co jest z tobą nie tak? Czy obraziłem cię czy coś takiego? Czy może jesteś nieszczęśliwy, ponieważ udało mi się udowodnić, że twoje fakty są tylko kłamstwami? Uciekłeś jak _ _ _ _ _ _ tutaj. 2. Nie ucz mnie o B i b, gdy wiedza o twojej sieci wydaje się wystarczająco żałosna. (Wszystkie ISP używa ..) LOL !!! Warunki pracy w sieci. 3. 12MBps szybko (celuję zwykle w 8-10) - w przypadku, gdy twoim hobby jest skakanie jak dziecko? Mogę uzyskać dobrą 15-18 MB / s STABILNOŚĆ z moim bezprzewodowym N. Aby myśleć, że używa AC. znowu jego plan może być wąskim gardłem. Koleś. to wszystko, na co musisz odpowiedzieć. Nie musisz się kręcić, walcząc z innymi, gdy twoja wiedza jest ograniczona prywatnie. Patrząc na sposób, w jaki „lubisz”, gdy ludzie, którzy nie mają komentarza do sieci o żałosnej linii Starhuba, wiedziałem już, jak bardzo jesteś „dobry”. Muszę przyznać, że jeśli myślę, że moje umiejętności sieciowe są tylko przeciętne, musisz być najgorszy. Przyznaj się do błędu i przejdź dalej. Czy to takie trudne? 1) YMMV i sympatyzuję z warunkiem TS dla tego wątku. Co z tym jest nie tak? Możesz dobrze spędzić czas ze Starhubem, nie oznacza to, że cała reszta jest. BTW, nie bash Starhub. Sprawdź swoje fakty. Chcę tylko wziąć Raport Konsumenta IDA i pokazać wszystko. 2) Czy możesz PRZECZYTAĆ, że TS korzysta z planu 100 Mb / s, oczywiście jest maksymalny i prawdopodobnie uważasz, że jest powolny, to znaczy, że jesteś zbyt bogaty, aby zapłacić za większą przepustowość. Czy korzystasz z planu 200 Mb / s lub 300 Mb / s lub 1 Gb / s? 3) Jeśli nie możesz odpowiedzieć na te dwa, proszę FO.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)