Dysk twardy 4 TB vs 6 TB, wszelkie różnice w niezawodności?
#1

Cześć, ostatnio widziałem, że dyski 3 TB są bardziej niezawodne w porównaniu z dyskami twardymi 4 TB (kilka lat temu), więc zastanawiałem się, czy dysk twardy o pojemności 4 TB i dysk twardy o pojemności 6 TB mają jakieś różnice w niezawodności? A może po prostu heng suay? Dzięki
Reply
#2

Powiedziałby Heng Suay. Ponieważ mam do dyspozycji stary IDE, podczas gdy moje sata napędza niektóre, po prostu wiszą na krawędzi.
Reply
#3

Skąd masz informacje? W dzisiejszych czasach 3tb psuje się częściej niż 4tb Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#4

Myślałem, że było odwrotnie, gdy WD Red 3TB zawodziło?
Reply
#5

3 TB ma wysoką awaryjność
Reply
#6

Martwy tb 10 znaków
Reply
#7

RLWZ21 napisał: Powiedziałby Heng Suay. Ponieważ mam do dyspozycji stary IDE, podczas gdy moje sata napędza niektóre, po prostu wiszą na krawędzi. wow ... zauważyć, dzięki singupingu napisał: Skąd masz informacje? W dzisiejszych czasach 3tb psuje się częściej niż 4tb Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT Law Ark napisał: Myślałem, że było odwrotnie, gdy WD Red 3TB zawodziło? ckling napisał: 3 TB ma wysoką awaryjność oh przepraszam źle zapamiętany ale od 4 TB do 6 TB, jakieś różnice? (oprócz pojemności haha) ronnie_gogs napisał: 死 tb 10 znaków lol
Reply
#8

dla mnie jest heng suay one .. lolz ..
Reply
#9

Zgadzam się również, że to heng suay. Jak dotąd brak danych o niezawodności 4tb vs 6tb. Tylko czas może powiedzieć. Kolejne pytanie, na którą markę i model patrzysz? Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#10

Tingsters napisał: dla mnie jest heng suay one .. lolz .. singupingu napisał: Zgadzam się również, że to heng suay. Jak dotąd brak danych o niezawodności 4tb vs 6tb. Tylko czas może powiedzieć. Kolejne pytanie, na którą markę i model patrzysz? Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT Rozumiem, planuję dostać toshiba albo 4 TB albo 6 TB, dk jaki model, po prostu idź do dowolnego sklepu sls, który wymienia najtańsze i poproś o toshiba
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)