Aktualizacja do Fiber
#1

Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   MOL już nie ma umowy nadal płacąc 39,90 za MOL express 16 Mb / s   Będąc członkiem centrum z 3 usługami, zgadywanie nadal pozostanie w SH.   pytania....   1. uzyskaj 100 Mb / s za taką samą cenę, jaką płacę obecnie 39,90 USD, mimo że M1 oferuje bardzo ładne pakiety.   musi zapłacić za opłatę instalacyjną w wysokości 50 $ + nie jestem pewien, czy modem, brama bezprzewodowa jest ... czy mogę nadal używać modemu tp link?   2. Czy otwarty punkt sieciowy znajduje się w salonie, a niektóre komputery znajdują się w pokojach, czy sygnał w apartamencie 3bedroom jest zagrożony, jeśli miałbym korzystać z sieci bezprzewodowej?   3. lepiej uruchomić połączenie przewodowe do komputera PC lub użyć wtyczki domowej?   4. aby zarejestrować głos cyfrowy (pierwszy użytkownik), musisz zapłacić kolejne 40 USD za aktywację za pomocą miesięcznych opłat za użytkowanie w wysokości 2 USD +?   od momentu zawarcia umowy, dlaczego nadal trzeba płacić tak dużo opłat? ktoś, kto przeszedł z SH MOL na włókno, może doradzić?
Reply
#2

Podobnie jak ty, moja nędzna umowa 3Mbps MOL została sfinalizowana 7 czerwca. Musisz zapłacić 30 $ za powolne powolne 3Mbps po kontrakcie? Może równie dobrze przejść na włókno M1. Poczekaj na PC Show, może nawet zrezygnowano z instalacji ONT.
Reply
#3

ten daje zestaw słuchawkowy, ale na zestawie m1 daje mysz. Czy mysz jest również podawana w sądach?
Reply
#4

Używam reklamy Courts do porównywania cen ISP dla różnych pakietów prędkości
Reply
#5

yuri2 napisał: Podobnie jak ty, moja nędzna umowa 3Mbps MOL została sfinalizowana 7 czerwca. Musisz zapłacić 30 $ za powolne powolne 3Mbps po kontrakcie? Może równie dobrze przejść na włókno M1. Poczekaj na PC Show, może nawet zrezygnowano z instalacji ONT. Aby to pokazać, musisz stracić czas i zarejestrować się na wystawie
Reply
#6

jq75 napisał: Aby to pokazać, musisz stracić czas i zarejestrować się na wystawie w ciągu ostatnich kilku promocji m1 w trakcie pokazu, możesz zarejestrować się również w sklepie ... lub nawet za pośrednictwem hwz ... szukać AhWise.
Reply
#7

nie ma dobrych ofert dla SH? następny pokaz IT powinien być w czerwcu
Reply
#8

jq75 napisał: nie ma dobrych ofert dla SH? następny pokaz IT odbędzie się w czerwcu PC show odbędzie się w dniach 6-9 czerwca. To będzie bardzo interesujące ... Uważaj na innych ISP innych niż 3.
Reply
#9

Czasami usługa rozdzielonego włókna może być tańsza w przypadku pojedynczej telewizji światłowodowej i kablowej. niech sprzedaż liczy się dla Ciebie.
Reply
#10

romanohairi napisał: PC show odbędzie się w dniach 6-9 czerwca. To będzie bardzo interesujące ... Uważaj na innych ISP innych niż 3. Pre Show Registration Now Open Jeśli chcesz uzyskać informacje z pierwszej ręki o The Promo ... Inne 3s najprawdopodobniej zaoferują to samo ... lub Just Add Bundles .. The David VS GOLIATH ... Ciekawe ... David's Knights przygotowują się ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)