Wzrost wydajności Ryzen dzięki aktualizacji twórców
#1

Wygląda na to, że Microsoft poprawił swoją obsługę Ryzen.   https://www.reddit.com/r/Amd/comments/77...rs_update/
Reply
#2

Raportowanie po stronie zapętlonej. Aktualizacja twórców poprawiła wydajność „tylko” Ryzena, a platforma Intel pozostaje statyczna?
Reply
#3

inb4 8700K również widzi taką samą poprawę także, / r / amd
Reply
#4

Myślę, że jest zoptymalizowany dla więcej niż 4 rdzeni. W końcu będzie to trend do przodu.
Reply
#5

M $ zrobić to dla intel, a nie dla AMD. Dun za dużo myśleć
Reply
#6

Robolee napisał: M $ zrobić to dla intel, a nie dla AMD. Dun za dużo myśleć Dzięki Bogu MS wybrało kodowanie 64-bitowego systemu Windows dla implementacji AMD x86-64, która następnie zmusiła Intel do jego obsługi.
Reply
#7

Robolee napisał: M $ zrobić to dla intel, a nie dla AMD. Dun za dużo myśleć Czuję, że masz rację. Dlatego też powiedziałem, że dobrze jest, aby Intel wskoczył na modę> 4-rdzeniową, ponieważ skłoni producentów aplikacji / oprogramowania do szybkiego przyjęcia.
Reply
#8

Nieznaczne zyski z przodu procesora (R7). Nie lepsza obsługa Ryzen per se. Zyski mogą być prawdopodobnie przypisane do aktualizacji sterowników GPU. Poprawiono wydajność GPU z FCU ... W każdym razie mój własny prosty punkt danych. Brak namacalnych korzyści w syntezie. Margines błędów. Różnica między biegami - Aktualizacja sterownika GPU i FCU - Czy nieudany problem z aplikacją w sierpniowym okresie szpiegowskim deflował wynik fizyki (hlots uważa, że moi cpu zdobywa punkty w wysokości 4830 mln 6700 tys. https://www.3dmark.com/compare/spy/2570138/spy/2222888#
Reply
#9

Microsoft wprowadził ulepszenia dla 6-8 rdzeniowych procesorów
Reply
#10

Encrypted11 napisał: - Czy nieudany problem z aplikacją w sierpniowym okresie szpiegowskim deflował wynik fizyki (hlots uważa, że moi cpu zdobywa punkty w wysokości 4830 mln 6700 tys. https://www.3dmark.com/compare/spy/2570138/spy/2222888# dlaczego w to wciągnąłem? teraz dobry wynik! ale czy masz teraz gsync lub źle wykrywa (np. vsync w starszej wersji)?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)