[Android / iOS] Dungeon Link
#1

Łącze lochów pozwala graczom rozwiązywać łamigłówki w celu pokonania Króla Demonów i przywrócenia pokoju w krainie Kanterbury. Zapisz się do pakietu pre-launch przedmiotów w grze o wartości 25 USD, dziś do 22 kwietnia: http://bit.ly/DLPreReg.   Dungeon Link będzie dostępny na całym świecie w App Store i Google Play w dniu 22 kwietnia 2015 r. - Obecnie jest wprowadzany na rynek w Google Play w Singapurze.         Główna rozgrywka polega na eliminowaniu wrogów przez łączenie kropek oznaczonych kolorami na siatce; gracze mogą również ulepszyć swoje ataki, wypełniając całą planszę lub łącząc wiele kolorów razem. W miarę postępów w grze gracze mogą rekrutować i przywoływać ponad 200 bohaterów, każdy z odrębnymi umiejętnościami, i dostosowywać swoje drużyny do maksymalnego efektu.     Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   Oprócz trybu kampanii, Dungeon Link będzie również zawierał raidy bossów, codzienne lochy i wyzwania PvP.     Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply
#2

musisz ponownie się zarejestrować, aby uzyskać 5 * pierwszy?
Reply
#3

teraz testowanie normalna gra logiczna ... nigdy się nie przewijaj
Reply
#4

mój pierwszy rzut otrzymuje 3 * biały tygrys leh ... sian
Reply
#5

Zapłać by wygrać???????????? dostałem pvp Myślę, że zapłacić, aby wygrać lub zostać zaatakowanym, dopóki nie skończysz?
Reply
#6

do tej pory udało się uzyskać tylko 3 * rolki ...
Reply
#7

Mój sklep Google Play nie ma le.
Reply
#8

Czego tak wiele nowych gier potrzebuje tych uprawnień? Historia urządzeń i aplikacji - pobieranie uruchomionych aplikacji Łączność - czytaj swoje kontakty
Reply
#9

Idziesz do Ningbo?
Reply
#10

wciąż próbując, wydaje się łatwy do zrozumienia, haha
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)