Zakup nowego komputera osobistego
#1

Cześć, chcę kupić komputer osobisty. Który sklep komputerowy jest zalecany? Czy powinienem udać się do Sim Lim i wybrać losowo?   Dzięki za radę z góry.
Reply
#2

megatrey napisał: Cześć, chcę kupić komputer osobisty. Który sklep komputerowy jest zalecany? Czy powinienem udać się do Sim Lim i wybrać losowo? Dzięki za radę z góry. Duża szansa na losowe rozdrobnienie za lol. Najlepszym rozwiązaniem są platformy internetowe, takie jak Lazada / Qoo10 / Shopee, w których bezpośrednio sprzedają się ci sami detaliści SLS lub dystrybutorzy części do komputerów PC. Przynajmniej ceny są ustalone na czarno-białe i można zapisać zniżki na kody promocyjne / kupony. Wszyscy to robimy tutaj ...
Reply
#3

Szukasz laptopa lub wbudowanego systemu komputerowego (np. Dell, acer) lub systemu komputerowego do samodzielnego montażu? Wysłane z LGE LG-H870DS przy użyciu GAGT
Reply
#4

dzięki za radę. w dawnych czasach możemy wybrać sprzęt, który chcemy zbudować. Czy witryna pozwala kupującemu wybrać preferowany sprzęt?
Reply
#5

hellspawn_one napisał: Szukasz laptopa lub wbudowanego systemu komputerowego (np. Dell, acer) lub systemu komputerowego do samodzielnego montażu? Wysłane z LGE LG-H870DS przy użyciu GAGT szukam diy systemu komputerowego. Jestem przyzwyczajony do włączania komputera przez 24 godziny przez 4-5 dni w tygodniu. Robię pobieranie filmów, Photoshop (który wymaga dużej szybkości pamięci RAM i procesora) itp. Pulpit odgadnięcia jest dla mnie najlepszym i bardziej ekonomicznym wyborem
Reply
#6

Następnie poszukaj PCThemes Wysłane z LGE LG-H870DS przy użyciu GAGT
Reply
#7

megatrey napisał: Cześć, chcę kupić komputer osobisty. Który sklep komputerowy jest zalecany? Czy powinienem udać się do Sim Lim i wybrać losowo? Dzięki za radę z góry. Nie powinieneś iść do żadnego sklepu komputerowego i uzyskiwać rekomendacji, chyba że masz rodzinę z częściami i cenami. Istnieje kilka renomowanych sklepów, które możesz wypróbować. np. PCThemes, Cybermind, Fuwell, Video-Pro i Bizgram przychodzą na myśl. Ale większość z nich poprosi Cię o zdobycie systemów pakietów, które sprzedają, a które nie są najlepsze ... Możesz również przyprowadzić kogoś, kto wie, jak złożyć komputer, aby ci pomóc. Możesz nawet poprosić o usługę od tych, którzy budują PC za niewielką opłatą na Carousell. Jeśli nie chcesz tego całego zgiełku i chcesz gwarancji / wsparcia, po prostu uzyskaj pre-build z takich miejsc, jak Aftershock, Typhoon. Może również rozważyć dell, acer itp.
Reply
#8

Psycovirus napisał: Nie powinieneś iść do żadnego sklepu komputerowego i uzyskiwać rekomendacji, chyba że masz rodzinę z częściami i cenami. Istnieje kilka renomowanych sklepów, które możesz wypróbować. np. PCThemes, Cybermind, Fuwell, Video-Pro i Bizgram przychodzą na myśl. Ale większość z nich poprosi Cię o zdobycie systemów pakietów, które sprzedają, a które nie są najlepsze ... Możesz również przyprowadzić kogoś, kto wie, jak złożyć komputer, aby ci pomóc. Możesz nawet poprosić o usługę od tych, którzy budują PC za niewielką opłatą na Carousell. Jeśli nie chcesz tego całego zgiełku i chcesz gwarancji / wsparcia, po prostu uzyskaj pre-build z takich miejsc, jak Aftershock, Typhoon. Może również rozważyć dell, acer itp. dzięki za radę!
Reply
#9

dla mnie, nigdy, przenigdy nie idź do żadnego sklepu SLS i nie pytaj o zwrot. Nawet najlepszy sklep da ci coś, co po prostu nie może sprzedać. gorszy zasilacz, obudowa. chłodnica. Niezależnie od tego, czego prawdopodobnie nie jesteś pewien, będą one dla ciebie włączone. Widzę platformę mojego przyjaciela, od której nie ma pewności, kto dawno temu, Dostał snady bridge e cpu z 550ti. WTF ...
Reply
#10

Psycovirus napisał: Istnieje kilka renomowanych sklepów, które możesz wypróbować. np. PCThemes, Cybermind, Fuwell, Video-Pro i Bizgram przychodzą na myśl. od lat kupuję komputery na placu limuzyny i nigdy nie miałem żadnych problemów. i tak, istnieją pewne renomowane sklepy, które możesz kupić
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)