Konfiguracja sieci z VPN - łączenie 3 witryn
#1

Cześć, potrzebuję pomocy przy konfiguracji sieci. Mam pewną wiedzę na temat konfiguracji sieci domowej, ale po raz pierwszy próbuję skonfigurować sieć biurową za pomocą sieci VPN.    Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   Będę miał sieć biurową (w kolorze niebieskim), która ma witrynę do VPN do sieci mojego dostawcy usług aplikacji. Wszystkie komputery robocze (PC 1, 2, ... n) będą miały zainstalowaną aplikację. Ta część wydaje się w porządku na podstawie moich rozmów z dostawcą usług.   Jednak wszyscy musielibyśmy pracować również w domu. Ta sama aplikacja zostanie również zainstalowana na domowych komputerach.   Czy ktoś może rzucić nieco światła na to, jak komputer domowy mówi PC A, może połączyć się z moją siecią biurową, a następnie automatycznie przejść przez stronę do witryny VPN? Jakiego sprzętu i oprogramowania potrzebuję, aby to zrobić? Jeśli istnieją firmy, które zapewniają niedrogie usługi konsultingowe / integrację systemów sieciowych, dajcie mi znać.   Aby dodać, mam możliwość bezpośredniego połączenia przez VPN z moich domowych komputerów PC do sieci dostawcy usług aplikacji, ale pociągnie to za sobą koszty miesięczne, więc próbuję sprawdzić, czy nie ma żadnych oszczędności, łącząc się za pośrednictwem mojej sieci biurowej.     Dzięki.
Reply
#2

Brama biurowa musi mieć możliwości VPN lub potrzebujesz serwera VPN. po skonfigurowaniu wyda IP podłączonym klientom VPN. po prostu musisz upewnić się, że trasy sieciowe e VPN są w zakresie IP do serwera aplikacji poza siedzibą ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)