Każdy Creative T3 proszę wejść .
#1

Witam, niedawno kupił oszczędny T3 ma przykry problem . Ma niskie buczenie / brzęczenie po włączeniu , gdy nie gra muzyka . Szum ten / brzęczenie wzrasta wraz z pokrętłem głośności jest . Sprawdziłem i nie jest to problem pętli uziemienia jak mam odłączyć go od komputera i przyniósł go na dół, tylko z powercable podłączonym do subwoofera , który jest następnie łączona z dwóch głośników.   Mimo, że szum jest mniej zauważalne, gdy muzyka jest faktycznie na to jest denerwujące , bo jeśli słuchać za to można go usłyszeć.   Czy jest to problem głośników ? albo ja czegoś brakuje tutaj . Może ktoś z kreatywnym t3 potwierdzić ze mną proszę
Reply
#2

Myślę, że wszystkie głośniki po włączeniu go przez całą drogę się i nic nie będzie musiał grać w niektóre przydźwięk lub szum ... może być ze względu na złączach , tanie audio na pokładzie , a może nawet problem z głośnikami. Być może można pożyczyć kolegi karta dźwiękowa i przetestować , sprawdzić, czy ich jeszcze tak źle?
Reply
#3

stosując pokładzie dźwięku ? lub dyskretna karta dźwiękowa ?
Reply
#4

Próbowałem z odtwarzacza mp3 ?
Reply
#5

Brak dźwięku buczenie tu na mnie . Prawdopodobnie jest to kwestia karty dźwiękowej ? Spróbuj bez podłączania do czegokolwiek ? Jeśli buczenie utrzymuje , że można przejść RMA
Reply
#6

ra [g ] e napisał: Myślę, że wszystkie głośniki po włączeniu go przez całą drogę się i nic nie odtwarzać będzie mieć jakieś buczenie lub brzęczenie ... Dotyczy to tylko AL.
Reply
#7

gdy 3.5mm jest w kontakcie z pewnym metalu wytwarza dźwięk. spróbuj odłączyć i umieścić gniazdo na jakiejś powierzchni betonu lub drewna i sprawdzić, czy problem nie ustąpi ~
Reply
#8

Chłopaki, ja już powiedział i rozłączył 3.5 wtyczkę z subwooferów oraz COMP le . tylko przewody w sub są moc i te podłączone do głośników ...
Reply
#9

rendangzi napisał: Chłopaki, ja już powiedziałem i disconnectred na jack 3,5 mm od subwooferów oraz COMP le . tylko przewody w sub są moc i te podłączone do głośników ... upewnij się, że gniazdo 3.5mm nie styka się z podłożem ani żadnego przewodnika W każdym razie, przypuszczam elementów wewnątrz zdegradowany i nie może skutecznie filtrować niechciane sygnały
Reply
#10

Wyślij go do opieki Twórczej w celu przeprowadzenia kontroli .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)