Zarządzanie kablami
#1

Cześć chłopaki, czy to dobry pomysł, jeśli poprowadzę kable pod płytą główną i wyjdę z tyłu (2. zdjęcie) ... Dość mocno ...     Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   Pm dla linków polecających StackSocial - zarabiaj na kursach online! Aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#2

kabel Thicc do płyty głównej może pochodzić z przodu, jeśli nie ma miejsca na zamknięcie panelu bocznego
Reply
#3

Twoje zarządzanie kablami jest zadbane, ale czy używasz zwykłego procesora chłodzenia? 😮 MaoZeDuo napisał: Cześć chłopaki, czy to dobry pomysł, jeśli poprowadzę kable pod płytą główną i wyjdę z tyłu (2. zdjęcie) ... Dość mocno ... Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply
#4

żaden problem..
Reply
#5

Ryzen 7 2700X (105 W TDP) jest wyposażony w Wraith Prism, ale Deepcool Gammaxx 200T to niedroga opcja budżetowa, którą można również rozważyć. Po drugie, Cooler Master Hyper 212 Evo jest prawdopodobnie najbardziej popularnym chłodziwem CPU, jaki można znaleźć, podbijając go już w 2011 roku! To solidny wybór dla kupujących świadomych budżetu. Na koniec Cryorig H7 oferuje doskonałą wydajność chłodzenia i generuje mniej hałasu niż CM 212. Mój Intel Core i5-9600K ma 95 W TDP i używa H7, który ledwo jest w stanie go schłodzić przy 4,7 GHz
Reply
#6

Zawsze lepiej jest układać kable z tyłu. Nowsze osłonki mają w tym celu większą przestrzeń z tyłu.
Reply
#7

Jason.OnEarth napisał: Ryzen 7 2700X (105 W TDP) jest wyposażony w Wraith Prism, ale Deepcool Gammaxx 200T to niedroga opcja budżetowa, którą można również rozważyć. Po drugie, Cooler Master Hyper 212 Evo jest prawdopodobnie najbardziej popularnym chłodziwem CPU, jaki można znaleźć, podbijając go już w 2011 roku! To solidny wybór dla kupujących świadomych budżetu. Na koniec Cryorig H7 oferuje doskonałą wydajność chłodzenia i generuje mniej hałasu niż CM 212. Mój Intel Core i5-9600K ma 95 W TDP i używa H7, który ledwo jest w stanie go schłodzić przy 4,7 GHz Yeap im na razie używam lodówki Ryzen 2600 ... Cryorig H7 jest na mojej liście Pm dla linków polecających StackSocial - zarabiaj na kursach online! Aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#8

Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Pozostawienie takich kabli na razie ... nie może się rozpocząć, gdy nacisnę przełącznik ... będzie kontynuować tmr lol Pm dla linków polecających StackSocial - zarabiaj na kursach online! Aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#9

Nie mogę powiedzieć, ale czy zamontowałeś kabel cpu 4 + 4? Sprawdź także połączenie i orientację kabla zasilania przedniego we / wy. Z tyłu złącza znajduje się strzałka, która wskazuje na wartość dodatnią. Sprawdź orientację w instrukcji. Dla tylnego wentylatora, nie zaleca się prowadzenia kabla przez wycięcie mobo. Bo będziesz ograniczał się do jakichkolwiek przyszłych ulepszeń. Bardzo mafan, aby usunąć mobo tylko po to, by wyjąć tylny wentylator. Jeszcze jedna uwaga: chłodnica procesora znajduje się w położeniu dolotowym, a nie wydechowym. Jeśli ty jesteś zmęczony, będziesz głodował wentylator świeżego powietrza. A cpu eill będzie dość gorący na bezczynności i obciążeniu. Kena ten problem z moim przypadkiem.
Reply
#10

shadow84 napisał: Nie mogę powiedzieć, ale czy zamontowałeś kabel cpu 4 + 4? Sprawdź także połączenie i orientację kabla zasilania przedniego we / wy. Z tyłu złącza znajduje się strzałka, która wskazuje na wartość dodatnią. Sprawdź orientację w instrukcji. Dla tylnego wentylatora, nie zaleca się prowadzenia kabla przez wycięcie mobo. Bo będziesz ograniczał się do jakichkolwiek przyszłych ulepszeń. Bardzo mafan, aby usunąć mobo tylko po to, by wyjąć tylny wentylator. Jeszcze jedna uwaga: chłodnica procesora znajduje się w położeniu dolotowym, a nie wydechowym. Jeśli ty jesteś zmęczony, będziesz głodował wentylator świeżego powietrza. A cpu eill będzie dość gorący na bezczynności i obciążeniu. Kena ten problem z moim przypadkiem. Dzięki. Obecnie tył i boki są wydechowe, a dno wlotem. Idealnie jest więc odwrócić wentylator procesora - muszę google, jak to zrobić lol Zarządzaj uruchamianiem (błędne ustawienie przełącznika pwr) ... teraz utknął w biosie uefi, ale nie może znaleźć opcji instalacji okien ... Zainstalowałem wentylatory Polaris, zanim podłączyłem przewody ... było ciężko ... 2 zestawy 3 wentylatorów połączone łańcuchowo i połączone z 2 nagłówkami rgb ... fani są uruchomieni, ale światła nie świecą ... Pm dla linków polecających StackSocial - zarabiaj na kursach online! Aplikacja HardwareZone Forums
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)