Czy są to autentyczne kable Belden CAT6A?
#1

Cześć, czy mogę zweryfikować, czy są to autentyczne kable CAT6A oznaczone marką Belden? W cenie 1,50 USD / metr. Miałem wątpliwości, ponieważ:     Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   Nie widzę żadnego słowa Beldena na gumowych rurkach   Nie widzę też certyfikatu ISO / TIA   Czy wszyscy weterani chcą dzwonić na jego autentyczność?
Reply
#2

ralliart12 napisał: Cześć, czy mogę zweryfikować, czy są to autentyczne kable CAT6A oznaczone marką Belden? W cenie 1,50 USD / metr. Miałem wątpliwości, ponieważ: Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Nie widzę żadnego słowa Beldena na gumowych rurkach Nie widzę też certyfikatu ISO / TIA Czy wszyscy weterani chcą dzwonić na jego autentyczność? To nie Belden, to wyraźnie oznaczone TE Connectivity. Jeśli sprzedałeś Beldena i dostałeś je, nie dostałeś za co zapłaciłeś. Z drugiej strony, gdyby te i oryginalne TE byłyby w porządku. Należy tylko zauważyć, że podczas zaciskania kotów 6A należy upewnić się, że głowice złącza są prawidłowe, a folia kabla jest prawidłowo uziemiona.
Reply
#3

Qubicfactor napisał: To nie Belden, to wyraźnie oznaczone TE Connectivity. Jeśli zostałeś sprzedany Belden i dostałeś je, to nie dostałeś tego, za co zapłaciłeś ... Dzięki za informację. Będzie bardziej ostrożny w przyszłości. Na tej notatce, który sklep polecasz, jeśli miałbym lokalnie pozyskiwać autentyczne kable Belden?
Reply
#4

LHS sim lim tower
Reply
#5

Johnny Chai napisał: LHS sim lim tower Niestety tam właśnie sprzedano dzisiaj te kable „Belden”.
Reply
#6

ralliart12 napisał: Niestety tam właśnie sprzedano dzisiaj te kable „Belden”. Wtedy już nie mam. .Zwykle stary ptak będzie polecał tam pojechać liną belden
Reply
#7

Bracie, dzisiaj kupiłem kilka kabli Belden Cat 6 od LHS. Po prostu sprawdzam, czy u mnie i mojego Beldena wydrukowano.
Reply
#8

htngwilliam napisał: Bracie, dzisiaj kupiłem kilka kabli Belden Cat 6 od LHS. Po prostu sprawdzam, czy u mnie i mojego Beldena wydrukowano. W szczególności CAT6 lub CAT6A? Ceny / m? Czy mogę wiedzieć, od którego przedstawiciela handlowego kupiłeś? Kupiłem od wujka w średnim wieku, noszącego luźną linię włosów.
Reply
#9

Jeśli jesteś w Google, zauważysz, że Amp Connect jest związany z TE Connectivity. To prawdopodobnie wyjaśnia również, dlaczego kabel jest oznaczony TE Connectivity, Trademark of Tyco.
Reply
#10

Kupiłem również kable Belden Cat 6 od LHS w Sim Lim Tower. To 1 $ za metr. Słowa na kablu są w kolorze niebieskim, a słowa są drukowane w wysokiej jakości.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)