sam restart komputera
#1

Kontekst: ostatnio zepsuty Mboard, udał się na wymianę, repairguy również zmienił PSU w ostatniej chwili (po prostu mu ufam, bo jestem noob). Więc teraz komputer uruchamia się czasami, gdy gram w grę        problem: otworzyłem tylko 1 firefox i 1 (Overwatch / League of legends) i nastąpi restart        heres moje stare specyfikacje komp       https://I.imgur.com/CrYxpup.jpg        kilka nowych specyfikacji komp       https://I.imgur.com/Mk9UNZf.jpg      GPU zmienił się również na Nvidia Geforce 960        stary zasilacz       https://I.imgur.com/mFn1hpk.jpg        Nowy zasilacz zmieniono na naprawiającego       https://I.imgur.com/i10pchM.jpg        moja konfiguracja komputera wewnątrz       https://I.imgur.com/3Lg36Xi.jpg          niektóre statystyki testowe (speedfan itp.)       https://I.imgur.com/DwUB4mf.jpg       https://I.imgur.com/cERQ6uh.jpg          Przeczytałem trochę na temat rozwiązywania problemów z zasilaczem i najprawdopodobniej jego problem z zasilaczem, ale wciąż nie jestem pewien, bo jestem noobem. daj mi znać, co powinienem zrobić.
Reply
#2

Stary, podziel się, gdzie to naprawiłeś. Wygląda jak oszust. PSU to poważna obniżka! Wtf! I prawdopodobnie problem z psu. To „nowe” psu jest bardzo dobrze znane jako problematyczne dla większości z nas tutaj. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#3

icute sia ... Tania marka porcelany. Ile masz za to? Wah u kena źle oszukiwał. Seasonic X850 jest dość zaawansowany, poszedłeś do samego końca. Następnie mechanik może sprzedać swoje psu za wysoką ochronę, zarabiając zysk więcej niż kupiony przez Ciebie psu. Najlepiej go odzyskać. W każdym razie, jeśli podczas gry tylko się wyłącza, oznacza to, że psu nie dostarcza wystarczającej mocy gpu. Najprawdopodobniej psu umiera liao? GTX 960 to 3-letni model. Ile oni pobrali? Również ur cpu + mobo + ram jest dość przesadny w przypadku gry ur. Powinieneś wrócić do sklepu i odzyskać swój x850w. Jest to niezawodny psu i powinien trwać długo na potrzeby gry. Dun niech sklep sprzedaje twoje psu za większe zyski.
Reply
#4

Zacytować: Stary, podziel się, gdzie to naprawiłeś. Wygląda jak oszust. jeśli nie wiesz, pm me, nie wysyłam tutaj postu, zanim rozwiążę ten problem Zacytować: GTX 960 to 3-letni model. Ile oni pobrali? mój GPU zepsuł się kilka lat temu, opublikowałem to, aby poprawnie odzwierciedlić moje specyfikacje, tym razem nic z naprawą. Zacytować: cpu + mobo + ram jest dość przesadny dla ur. repairman powiedział, że mobo jest zepsute, co też uważam za takie. ponieważ ma już 8 lat, zmieniam lo
Reply
#5

Mimo to, dla twojego ur, zrobi to tanie ryzen cpu + mobo. Ram może dostać frm newegg po niższej cenie. Weź to wszystko jako opłatę za lekcję. Co możesz zrobić, to wyrzucić to lodowe psu. Idź kupić superflower eco srebrny 500w / 600w psu z Lazady lub renomowanych sklepów w sls takich jak motywy pc, cybermind, fuwell, vii, dynacore, mediamart. Najlepiej jest, jeśli zdołasz odzyskać od nich x850 psu.
Reply
#6

Nie używaj gniazd sznurkowych, jest do bani, zamień na 2/3 sposobów gniazdek ściennych i upewnij się, że wszystko nie przekracza 13 amperów.
Reply
#7

Seria X to bardzo dobry psu, może z łatwością przetrwać ponad 10 lat. Jeśli ostatni raz jest wadliwy z powodu twojego MB lub GPU. Wtedy ten czas jest wadliwy z powodu twojego psu, twój icube psu to coś, co niektórzy nazwaliby trash brandem. Jeśli nigdy nie wybuchnie, powinieneś podziękować bogu (bogom). Edytować: Proponuję również sprawdzić S.M.A.R.T swojego dysku SSD, aby upewnić się, że jest on w 100% nowy. Jeśli jest nowy, powinien pokazywać bardzo niski „całkowity zapis hosta” lub coś w tym rodzaju.
Reply
#8

zabierz komputer na sim lim kwadrat i wykonaj diagnostykę.
Reply
#9

Zacytować: Proponuję również sprawdzić S.M.A.R.T swojego dysku SSD, aby upewnić się, że jest on w 100% nowy. Jeśli jest nowy, powinien pokazywać bardzo niski „całkowity zapis hosta” lub coś w tym rodzaju. jak to sprawdzić
Reply
#10

justiceknight napisał: jak to sprawdzić https://crystalmark.info/en/software/crystaldiskinfo/
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)