Pulpit całkiem heaty .. wymaga czyszczenia.
#1

Czy ktoś wie, gdzie znaleźć usługi czyszczenia komputerów? Normalne obciążenie również do 70+ stopni .. powinienem dostać nowy cooler procesora
Reply
#2

Phen8210 napisał: Czy ktoś wie, gdzie znaleźć usługi czyszczenia komputerów? Normalne obciążenie również do 70+ stopni .. powinienem dostać nowy cooler procesora Sprawdziłeś fanów w tej sprawie? Zazwyczaj ludzie nie utrzymują wentylatora i filtra powietrza, który jest pełen kurzu.
Reply
#3

Phen8210 napisał: Czy ktoś wie, gdzie znaleźć usługi czyszczenia komputerów? Normalne obciążenie również do 70+ stopni .. powinienem dostać nowy cooler procesora oczyść istniejącą chłodnicę procesora (usuń wentylator, umyj metalowy blok mydłem i gorącą wodą) n nałóż pastę termiczną. (ebay sprzedaje 1 USD za małą strzykawkę)
Reply
#4

Phen8210 napisał: Czy ktoś wie, gdzie znaleźć usługi czyszczenia komputerów? Normalne obciążenie również do 70+ stopni .. powinienem dostać nowy cooler procesora A tak przy okazji, jakiego coolera używasz teraz? Nie jestem pewien, czy dotyczy to istniejącej platformy Ryzen. Jeśli tak, powinieneś używać chłodnicy po rynku, ponieważ używasz 1600X.
Reply
#5

hmm .. Zastanawiam się, czy TS diy jego rig .. jeśli nie może zrozumieć .. ale jeśli tak .. dlaczego TS nie może go oczyścić sam? w każdym razie po prostu kup puszkę aerozolu do pyłu ... prosta robota .. jeśli chcesz zaoszczędzić więcej pieniędzy ... weź dmuchawę do wykorzystania w przyszłości .. po prostu używaj jej raz w miesiącu ... bez kłopotu, żeby cokolwiek usunąć. przykład pokazany jak ten film ... https://youtu.be/6dEtbmlOadk całkiem skuteczny .. jeśli się nie mylę .. tę dmuchawę można uzyskać w TC Hub lub coś w tym stylu .. poszukaj dmuchawy Stanley STPT600-B1.it za mniej niż 50 dolców.
Reply
#6

watzup_ken napisał: A tak przy okazji, jakiego coolera używasz teraz? Nie jestem pewien, czy dotyczy to istniejącej platformy Ryzen. Jeśli tak, powinieneś używać chłodnicy po rynku, ponieważ używasz 1600X. Używam hyper 212+, 1600x nie zająłem się .. coz nie ma dużego potencjału. KleoZy napisał: hmm .. Zastanawiam się, czy TS diy jego rig .. jeśli nie może zrozumieć .. ale jeśli tak .. dlaczego TS nie może go oczyścić sam? w każdym razie po prostu kup puszkę aerozolu do pyłu ... prosta robota .. jeśli chcesz zaoszczędzić więcej pieniędzy ... weź dmuchawę do wykorzystania w przyszłości .. po prostu używaj jej raz w miesiącu ... bez kłopotu, żeby coś usunąć. przykład pokazany jak ten film ... https://youtu.be/6dEtbmlOadk całkiem skuteczny .. jeśli się nie mylę .. tę dmuchawę można uzyskać w TC Hub lub coś w tym stylu .. poszukaj dmuchawy Stanley STPT600-B1.it za mniej niż 50 dolców. Zrobiłem majsterkowanie ... ale pracuję 6 dni w tygodniu rano do nocy i naprawdę nie mam zbyt wiele wolnego czasu. Przyznaję, że jestem leniwy tak, wolę zamiast tego wolny czas. Dziękujemy za wprowadzenie .. zajrzę do tej dmuchawy. Wydaje się wygodne.
Reply
#7

Dmuchawa Stanley pomaga, ale uporczywy kurz „pokrywa” warstwę twardych zabrudzeń na łopatkach wentylatora, których nie można usunąć bez wycierania
Reply
#8

waiken napisał: Dmuchawa Stanley pomaga, ale uporczywy pył „pokrywa” warstwę twardych zabrudzeń na łopatkach wentylatora, których nie można usunąć . Potrzebujesz do tego wilgotnych patyczków z bawełny.
Reply
#9

Pulpit może oczyścić siebie. Idź i kup sprężone powietrze i spray. Przyniosę do toalety i spryskać, bo pył będzie latał wszędzie. Ale zanim to zrobisz, upewnij się, że toaleta jest sucha. W przypadku uporczywych plam należy uzyskać wacik i spirytus metylowany i oczyścić. Zazwyczaj kupuję alkoholowe chusteczki z phamacy. Następnie, gdy jesteś na miejscu, wyjmij chłodzenie procesora, wyczyść starą pastę termiczną i ponownie ją zainstaluj. Zwykle odbywa się w ciągu 30 minut Laptopy są bardziej mahfan. Ostatni raz udało mi się wyczyścić mój thinkpad. Bo udało mi się pobrać instrukcję obsługi. Złamałem jednak laptopa do gier Asus. Bo do tego nie mam instrukcji obsługi
Reply
#10

Hawthorne napisał: Pulpit może oczyścić siebie. Idź i kup sprężone powietrze i spray. Przyniosę do toalety i spryskać, bo pył będzie latał wszędzie. Ale zanim to zrobisz, upewnij się, że toaleta jest sucha. W przypadku uporczywych plam należy uzyskać wacik i spirytus metylowany i oczyścić. Zazwyczaj kupuję alkoholowe chusteczki z phamacy. Następnie, gdy jesteś na miejscu, wyjmij chłodzenie procesora, wyczyść starą pastę termiczną i ponownie ją zainstaluj. Zwykle odbywa się w ciągu 30 minut Laptopy są bardziej mahfan. Ostatni raz udało mi się wyczyścić mój thinkpad. Bo udało mi się pobrać instrukcję obsługi. Złamałem jednak laptopa do gier Asus. Bo do tego nie mam instrukcji obsługi Normalnie po prostu wysadzam się przed moim domem lol
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)