Modem + Router w jednym działa w singapurze?
#1

Cześć, przede wszystkim czy jest to modem + router w jednym? I czy to działa w Singapurze? Widzę to dostępne na stronie netgear.sg (modemu s ** t isp dla tego modemu i routera kombi proszę o pomoc)       AC1900 Nighthawk VDSL / ADSL Modem Router D7000 (link do postu)
Reply
#2

tujiko napisał: Cześć, przede wszystkim czy jest to modem + router w jednym? I czy to działa w Singapurze? Widzę to dostępne na stronie netgear.sg (modemu s ** t isp dla tego modemu i routera kombi proszę o pomoc) AC1900 Nighthawk VDSL / ADSL Modem Router D7000 (link do postu) Jakiego rodzaju usługi internetowe chcesz użyć? Szerokopasmowy światłowód, kabel lub ADSL?
Reply
#3

xonix napisał: Jakiego rodzaju usługi internetowe chcesz użyć? Szerokopasmowy światłowód, kabel lub ADSL? Większość z nas powinna być teraz na błonniku. Tak, czy to działa na włókno?
Reply
#4

Jeśli chodzi o światłowód, tylko usługodawca może odpowiedzieć. Na przykład singtel ma ONR, który jest zasadniczo routerem on-cum. tujiko napisał: Większość z nas powinna być teraz na błonniku. Tak, czy to działa na włókno? Aplikacja Samsung Galaxy S8 + HardwareZone Forums
Reply
#5

Patrząc na specyfikacje techniczne, powinno być proste „tak” dla większości lokalnych isp światłowodowych z wyjątkiem SingTel. Jak wspomniano w powyższym poście, jeśli właśnie zarejestrowałeś się w SingTel, ONR jest wydawany, a nie ONT. Musisz upewnić się, że router można skonfigurować w trybie punktu dostępu. Jeśli otrzymujesz ONT, musisz upewnić się, że router obsługuje SingTel vlan.
Reply
#6

tujiko napisał: Cześć, przede wszystkim czy jest to modem + router w jednym? I czy to działa w Singapurze? Widzę to dostępne na stronie netgear.sg (modemu s ** t isp dla tego modemu i routera kombi proszę pomóc dzięki AC1900 Nighthawk VDSL / ADSL Modem Router D7000 (link do postu) Jeśli myślisz o zakupie i użyciu włókna, nie trać pieniędzy. Może działać, ale kosztuje więcej niż zwykły R7000. Co więcej, wybory oprogramowania sprzętowego innych firm są znacznie mniejsze.
Reply
#7

jeśli ktoś zna jakieś sklepy w sg, które sprzedają ten dokładny model, proszę zostawić tutaj pm dzięki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)