Warto zapłacić Sandisk Ultra Fit 128 GB za 28 USD?
#1

https://www.amazon.com/SanDisk-Ultra..._i=16542430011
Reply
#2

Dobra cena, ale jak wspomniano w opiniach, transfery zatrzymują się nagle z powodu upału
Reply
#3

nie stanowi problemu, jeśli przesyłane pliki mają mniej niż 30 GB. w moich testach po 35 GB robi się za gorąco i wyłącza się
Reply
#4

Pls nie przejmuj się tym ... kupiłem to 2 lata temu dla mojego taty .. aby skopiować mu pliki Wrestling .. to jest absurdalnie gorące, NAWET kiedy NIE kopiujesz niczego to jest gorące z sterownikiem po prostu podłączonym .. wtedy kiedy kopiować pliki na przykład dłużej niż 1 min, rozłączy się z powodu ciepła. Powiedzmy, że pomyślnie skopiowałeś, podłącz się i jest tak gorąco, że możesz się poparzyć, jeśli dotkniesz odsłoniętej części. bardzo słaba konstrukcja.
Reply
#5

Nie udało mi się znaleźć wielu dopasowań Sandisk Cruzer (używam ich do przechowywania Xboksa ze względu na ich rozmiar, że deklaruję, że Sandisk FIT są całkowicie NIEUDFITOWE jako dysk USB).
Reply
#6

Myślę, że problem z ciepłem jest problemem. Ponadto, jeśli kupujesz z Amazon, musisz kupić inne rzeczy, aby uniknąć kosztów wysyłki. W przeciwnym razie, z dodanym kosztem wysyłki, nie będzie to dobry interes.
Reply
#7

Wow, nie wiedziałem, że ten dysk ma problemy z ciepłem.
Reply
#8

jedyną zaletą jest to, że jest mały.
Reply
#9

kupiłem mniej popularną markę PNY, zarówno mSD, jak i 128 GB Thumdrive .. jak dotąd działa jak urok.
Reply
#10

watzup_ken napisał: Myślę, że problem z ciepłem jest problemem. Ponadto, jeśli kupujesz z Amazon, musisz kupić inne rzeczy, aby uniknąć kosztów wysyłki. W przeciwnym razie, z dodanym kosztem wysyłki, nie będzie to dobry interes. Nie całkiem. Statek Ezbuy dla mnie kosztuje mniej niż 5 dolców.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)