Wymagani eksperci MS Word
#1

Cześć chłopaki,   Lubię drukować w formacie A4 jako moje tło w dokumencie MS Word (również ustawionym jako A4).   Zeskanowałem obraz na moim komputerze i jest to 1606 x 2289 pikseli przy 200 dpi (niektóre problemy z tym również - poprawny stosunek powinien wynosić 210/297 mm = 0,07070707 ..)   Gdy korzystam z funkcji Wypełnij-> Tło-> Obraz, tylko jedna czwarta zeskanowanego obrazu wypełnia stronę.   Co powinienem zrobić, aby uzyskać 100% obrazu w tle.   Wydaje się, że wyzwanie z oprogramowaniem nie działa intuicyjnie   Korzystanie z Windows 10 / MS Word 2007
Reply
#2

Czy próbowałeś zmienić rozmiar obrazu w edytorze obrazów na mniejszy rozmiar?
Reply
#3

Cześć twtan14, Jakiego rozmiaru / rozdzielczości powinienem użyć? Zmieniłem rozmiar obrazu do 210 mm x 287 mm, ale gdy jest używany jako tło, jest kafelkowany (tj. Obraz jest zbyt mały)
Reply
#4

Nie mam pomysłu, to próba i błąd. Ponieważ wspomniałeś tylko o jednej czwartej pokazu obrazu, na początek zmień jego rozmiar na 25% oryginalnego rozmiaru.
Reply
#5

twtan14 napisał: Nie mam pomysłu, to próba i błąd. Ponieważ wspomniałeś tylko o jednej czwartej pokazu obrazu, na początek zmień jego rozmiar na 25% oryginalnego rozmiaru. To nie powinien być właściwy sposób. Eksperci MS Word, każda rada?
Reply
#6

Czy próbowałeś wydawcy ms? Wydaje się, że to zadanie dla wydawcy Ms.
Reply
#7

nie ..... znak wodny? ale może nie tego chcesz
Reply
#8

Nie jestem pewien, czy nadal istotne. Zamiast używać słów. Dlaczego nie próbujesz skanować obrazu i zmieniać jego rozmiaru za pomocą programu adpbe illustrator lub photoshop ... Jeśli go posiadasz. Myślę, że to znacznie wygodniejsze
Reply
#9

Wstaw obraz na stronę w programie Word. Kliknij prawym przyciskiem myszy obraz, wybierz rozmiar / właściwości. Pod pozycją, ustaw ją na pozycję absolutną 0 po prawej stronie Page for Horizontal i 0 poniżej strony Vertical. Wyrównuje obraz do lewego górnego rogu strony. Pod zawijaniem tekstu ustaw jako tekst za tekstem, jeśli nadal planujesz wpisać dokument. Następnie zmień rozmiar i ustaw żądane wymiary w calach.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)