Naprawiasz kabel ładowarki?
#1

Mam nadzieję, że to właściwe miejsce, aby o to zapytać.     Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz   Wydaje się, że kabel wychodzący z mojej ładowarki Surface Pro jest uszkodzony (może zginać się zbyt wiele razy). Ktoś wie, gdzie mogę to naprawić za dobrą cenę? Nowa ładowarka kosztuje sporo   Dzięki!
Reply
#2

Jakiekolwiek zdjęcie? Jeśli nie jest pod koniec, probaby może odciąć i ponownie połączyć się z drutem ... a następnie umieścić na nim rurkę termokurczliwą, aby nie zginała się tak bardzo. Robię to dla kabla iPhone'a. minamikaze napisał: Mam nadzieję, że to właściwe miejsce, aby o to zapytać. Wydaje się, że kabel wychodzący z mojej ładowarki Surface Pro jest uszkodzony (może zginać się zbyt wiele razy). Ktoś wie, gdzie mogę to naprawić za dobrą cenę? Nowa ładowarka kosztuje sporo Dzięki!
Reply
#3

djr81 napisał: Jakiekolwiek zdjęcie? Jeśli nie jest pod koniec, probaby może odciąć i ponownie połączyć się z drutem ... a następnie umieścić na nim rurkę termokurczliwą, aby nie zginała się tak bardzo. Robię to dla kabla iPhone'a. Właśnie przesłałem zdjęcie. Nie przejmuj się płaceniem komuś za zrobienie tego dla mnie, kiedy ssię te rzeczy, haha.
Reply
#4

Myślę, że naprawę samemu można zrobić, jeśli masz ochotę spróbować… z wyglądu, który jest już bardzo blisko adaptera liao, więc prawdopodobnie trzeba otworzyć adapter… na razie lepiej nie używać go tak, jakby druty są odsłonięte, mogą spowodować pożar, osobiście widzę, że mój kabel iPhone'a wypala się zbyt mocno, aby się tu nagiąć. Musi znaleźć elektryczny warsztat naprawczy, prawdopodobnie trzeba otworzyć odlutownicę, odciąć sekcję uszkodzenia i odsprzedać ją. Wtedy możesz iść kupić gruby tubeput kurczliwy blisko zakrętu, który zawsze się wygina. minamikaze napisał: Właśnie przesłałem zdjęcie. Nie przejmuj się płaceniem komuś za zrobienie tego dla mnie, kiedy ssię te rzeczy, haha.
Reply
#5

Unikałbym naprawiania czegokolwiek związanego z przewodami elektrycznymi. Nie warto ryzykować zwarcia, pożaru lub obu - może zabić urządzenie, dom lub nawet CIEBIE.
Reply
#6

może naprawić lah prosty ale kto zrobi to tanio
Reply
#7

Można to zrobić, jeśli wiesz, co robisz ... Nie można po prostu przerwać kabla z powodu zgięcia, itp. Idę kupić nowy 1 mah .. więc zwykle naprawiam cięte / łączone / lutowane .. przez większość czasu nie będzie żadnych problemów ... chyba że jest jak te płyty pcb / rezystor / transformator itp. albo wymieniam ten sam model lub po prostu wysyłam do sklepu i naprawiam ... it_geek napisał: Unikałbym naprawiania czegokolwiek związanego z przewodami elektrycznymi. Nie warto ryzykować zwarcia, pożaru lub obu - może zabić urządzenie, dom lub nawet CIEBIE.
Reply
#8

IIRC to około 80 do 100 dolarów za adapter. Nie sądzę, żeby naprawy były znacznie tańsze. Po prostu kup nowy, jeśli nie chcesz majsterkować.
Reply
#9

Koenig168 napisał: IIRC to około 80 do 100 dolarów za adapter. Nie sądzę, żeby naprawy były znacznie tańsze. Po prostu kup nowy, jeśli nie chcesz majsterkować. Widzę. Miałem nadzieję, że sklep może to zrobić za 20 USD, jeśli jest to „prosta” praca, ale jeśli to kosztuje coś więcej niż to, tak lepiej kupuję nowy adapter
Reply
#10

minamikaze napisał: Widzę. Miałem nadzieję, że sklep może to zrobić za 20 USD, jeśli jest to „prosta” praca, ale jeśli to kosztuje coś więcej niż to, tak lepiej kupuję nowy adapter Gdybym był tobą, po prostu kupuję nowy. Nawet jeśli go naprawisz, może on nadal pękać lub gorzej płynąć.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)