potrzebujesz porady na temat karty graficznej ~
#1

Cześć, potrzebuję porad ~ mój GTX780 umarł i planuję zdobyć nową kartę graficzną. Jednak mój system jest dość stary i nie jestem pewien, co może obsługiwać.   aktualny system: Procesor: Intel I5-4570 (haswell?) Płyta główna: MSI B85-G43 Gaming 16 GB pamięci RAM Zasilacz 650W Monitory 2x 1440p 60hz 27 ”(tylko 1 wejście DVI, 1 wejście Multi, ale na DP)       Naprawdę raczej nie zaktualizowałby procesora MB + XD Zrobiłem kilka badań w internecie, a niektórzy twierdzą, że 1070 będzie dobrze z i5-4570, ale niektórzy twierdzą, że i5 będzie go szarpać. ponieważ używam monitorów 1440p oczekiwałbym, że będzie dobrze?   Naprawdę chciałem uzyskać 1080, ale wątpię, czy jest jakiś punkt w moim starym systemie. więc głównym pytaniem byłoby 1070 lub 1060?   również, atm łączę z pojedynczym monitorem na hdmi, ponieważ dvi dał mi tylko 1080p i nie ma portu DP na płycie głównej. jednak podczas oglądania niektórych witryn otrzymywałem zaciemnienia ekranu (na przykład bardzo powolne migotanie) (najlepszym przykładem mogą być fora LinusTechTips na temat motywu czarnego. dobrze na temat biały). czy to znak, że MB lub I5 wychodzą? czy to tylko starość>, < przy tym komputer działa całkowicie dobrze podczas zaciemnień. może kontynuować pisanie, dźwięk będzie kontynuowany, mysz może się poruszać i klikać rzeczy. w niektórych witrynach musiałem wycofać się z witryny, aby odzyskać mój ekran
Reply
#2

Gtx 1070. Wąskie gardło czy nie, zobacz swoją grę. Twoja konfiguracja może uruchomić gtx 1080, jeśli chcesz, pod warunkiem, że gry są bardzo intensywne graficznie. Po zmianie gpu sprawdź, czy migotanie nadal występuje.
Reply
#3

singupingu napisał: Gtx 1070. Wąskie gardło czy nie, zobacz swoją grę. Twoja konfiguracja może uruchomić gtx 1080, jeśli chcesz, pod warunkiem, że gry są bardzo intensywne graficznie. Po zmianie gpu sprawdź, czy migotanie nadal występuje. hmm, dzięki. teraz naprawdę chcę tego słodkiego, słodkiego 1080 hahaha ale uzyskiwanie 1070>> pieniędzy ma znaczenie
Reply
#4

równie dobrze może uzyskać lepszą kartę z serii 10, aby zapewnić przyszłościowy system. lub możesz poczekać na amd vega do lipca. lub nvidia volta do 2018 roku
Reply
#5

GTX1070 jest w porządku dla twojego systemu. Używam GTX1070 z tym samym procesorem i5 4570 co teraz. Jak dotąd nie martw się o wąskie gardła.
Reply
#6

vaiwalker napisał: lub możesz poczekać na amd vega do lipca. lub nvidia volta do 2018 roku Karta graficzna TS już umarła. Równie dobrze można powiedzieć, że poczekaj do 2025 roku, a otrzymasz GTX „9070”, który może zmiażdżyć wszystkie najlepsze karty dzisiaj.
Reply
#7

jeśli chodzi o aktualny problem z zaciemnieniem, sprawdź, czy jest to problem ze sterownikiem grafiki Intel HD. pobierz najnowszy sterownik ze strony intel.
Reply
#8

Byfrost napisał: Karta graficzna TS już umarła. Równie dobrze można powiedzieć, że poczekaj do 2025 roku, a otrzymasz GTX „9070”, który może zmiażdżyć wszystkie najlepsze karty dzisiaj. dlaczego potrzebujesz karty graficznej, gdy twoje gałki oczne już renderują dla Ciebie najbardziej realistyczną grafikę. każda rzecz jest prawdziwa, dlaczego chcesz symulacji?
Reply
#9

miałem wcześniej problem z migotaniem na moim starym komputerze. okazuje się, że to mój zasilacz podjeżdżał ciężarówką. zmienił zasilacz i wszystko znów jest w porządku. 😄
Reply
#10

dzięki za odpowiedzi ^^ w każdym razie Imma znacznie dostaje 1070. sterowniki intel VGA są aktualne, więc wątpię w to. nie troszczy się zbytnio o przyszłość. może to być port hdmi na monitorze lub płycie głównej. muszę to przetestować, kiedy dostanę nową kartę graficzną
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)