Starhub oferuje mi bezpłatne łącze szerokopasmowe 1000 Mbps przez 1 rok
#1

Cześć przyjaciele,   Jestem obecnie w kontrakcie z M1 200 Mbps (kończącym się w czerwcu) i otrzymałem dzisiaj telefon od Starhub i zaoferowali mi 1000 Mbps za darmo na 1 rok. W ciągu tego 1 roku mogę zakończyć połączenie i czas bez płacenia kar, a po 1 roku, jeśli chcę, mogę subskrybować ich usługi w oparciu o oferowane w tym momencie plany. Muszę tylko zapłacić 53,10 $ jako opłatę instalacyjną.   Poinformowałem przedstawiciela klienta, że mam kontrakt z M1, a jego odpowiedzią było to, że mogę mieć 2 domowe plany dostępu szerokopasmowego bez żadnych problemów.   Czy uważasz, że możliwe jest jednoczesne posiadanie 2 połączeń szerokopasmowych od 2 dostawców usług internetowych? Nie mam też pojęcia o usłudze szerokopasmowej Starhub, więc proszę o to również poprowadzić.   Oferta jest dość kusząca i zamierzam oczywiście po nią pójść, jeśli są jakieś ukryte klauzule.   Podziel się swoimi przemyśleniami.   Twoje zdrowie.
Reply
#2

StarHub tak rozpaczliwie aż tak?
Reply
#3

Muszą być zdesperowani, ponieważ mają najbardziej dotkniętych użytkowników w sprawie DBC. TS, upewniłem się, że SH wszystko jasno umieścił w RW.
Reply
#4

cheesepie .. właśnie odnowiłem ...
Reply
#5

Wah da ci 600 $ darmowego leh i bez umowy gdzie szukać. Jeszcze bardziej desperacko niż Myrepublic.
Reply
#6

zapytaj ich po 1 roku, ile wynosi opłata abonamentowa. btw u masz starhub telewizji kablowej sub prawa ... bo mój przyjaciel oso ma tę ofertę ..
Reply
#7

walka napisała: zapytaj ich po 1 roku, ile wynosi opłata abonamentowa. btw u masz starhub telewizji kablowej sub prawa ... bo mój przyjaciel oso ma tę ofertę .. Może zakończyć bezpłatny roczny plan i podpisać nowy 2-letni plan 1 GBb na 50 USD za miesiąc.
Reply
#8

keigo napisał: Może zakończyć bezpłatny roczny plan i podpisać nowy 2-letni plan 1 GBb na 50 USD za miesiąc. lidat good offer la. po prostu weź to. Jestem anty-starfugiem, ponieważ ich mobilny 3G i kabel bani są dla mnie ostatnim razem. nigdy do nich nie wróci.
Reply
#9

nardecap01 napisał: Cześć przyjaciele, Czy uważasz, że możliwe jest jednoczesne posiadanie 2 połączeń szerokopasmowych od 2 dostawców usług internetowych? Nie mam też pojęcia o usłudze szerokopasmowej Starhub, więc proszę o to również poprowadzić. Tak, możesz to zrobić z 2 liniami światłowodowymi. Zacytować: MyRepublic Tak, możesz uśmiechać się emotikonami Punkt końcowy OpenNet (TP) ma 2 porty, dzięki czemu możesz mieć dostęp do wielu usług szerokopasmowych. Przy kilku okazjach drugi port może wymagać naprawy lub włączenia, ale teoretycznie nie powinno być żadnych problemów. ^ PL jeśli chcesz podwójnego potwierdzenia, możesz odwołać się do tego posta.
Reply
#10

walka napisała: lidat good offer la. po prostu weź to. Jestem anty-starfugiem, ponieważ ich mobilny 3G i kabel bani są dla mnie ostatnim razem. nigdy do nich nie wróci. używając pełnego paska Starhub 4G w moim domu, to jest dla mnie bardzo dobre, Singtel 4G ma tylko 1 bar. Oba obszary CBD są dobre.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)