Czy ktoś może mi powiedzieć, co jest nie tak z moim komputerem
#1

Ostatnio mój komputer został automatycznie ponownie uruchomiony losowo, gdy korzystam z mojego komputera. Początkowo myślałem, że to z powodu przegrzania komputera, jednak po włączeniu komputera po nieużywaniu go przez 10 godzin, ponownie uruchomi się automatycznie. Nie podłączyłem przewodów w komputerze, ale mój komputer nadal się uruchamia, nawet jeśli nie wykonam żadnego ruchu na komputerze. Kiedy jednak komputer zostanie ponownie uruchomiony, nie pokazał niebieskiego ekranu. Nie jestem pewien, jak działa zrzut pamięci, ale kiedy próbowałem przeszukać plik zrzutu pamięci, nie mogłem niczego znaleźć. Pomoc jest bardzo mile widziana i powinienem skonsultować się z warsztatem naprawy komputerów, aby naprawić mój problem? Dziękuję za uwagę i przepraszam za bycie amatorem PC
Reply
#2

Może być zepsuta pamięć RAM lub zepsuta karta graficzna. Zdarzało mi się wcześniej. Zmieniono kartę graficzną i wszystko zostało rozwiązane.
Reply
#3

baran lub psu
Reply
#4

# 02-32, PC Care & Solution, poszukaj Nigela
Reply
#5

omega1717 napisał: Może być zepsuta pamięć RAM lub zepsuta karta graficzna. Zdarzało mi się wcześniej. Zmieniono kartę graficzną i wszystko zostało rozwiązane. Czy wiesz, jak mogę sprawdzić, który z nich nie działa?
Reply
#6

yusoffb01 napisał: baran lub psu Czy znasz jakieś sposoby, które mogę wykorzystać do sprawdzenia, które nie działają
Reply
#7

BryanWong napisał: Czy znasz jakieś sposoby, które mogę wykorzystać do sprawdzenia, które nie działają Użyj zapasowego pamięci RAM lub zapasowego psu do przetestowania
Reply
#8

_DeS__ napisał: Użyj zapasowego pamięci RAM lub zapasowego psu do przetestowania Przeczytaj post # 4, jeśli nie masz wolnego.
Reply
#9

_DeS__ napisał: Użyj zapasowego pamięci RAM lub zapasowego psu do przetestowania Daj, dziękuję
Reply
#10

po prostu zmień komputer
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)