Singtel Re-contract
#1

Witam wszystkich, Obecnie mam jedno pasmowy modem singtel z rzekomo zaktualizowanym od starego 100mps do 200mps planem domowym (zawiera linię domową i mio tv). Jeśli ponownie zawrę umowę na ten sam plan, czy otrzymam modem dwupasmowy za darmo?
Reply
#2

terrychewsp napisał: Witam wszystkich, Obecnie mam jedno pasmowy modem singtel z rzekomo zaktualizowanym od starego 100mps do 200mps planem domowym (zawiera linię domową i mio tv). Jeśli ponownie zawrę umowę na ten sam plan, czy otrzymam modem dwupasmowy za darmo? Po ponownym podpisaniu umowy CSO spróbuje powiedzieć, że twój modem jest zgodny z 200 Mbps i poprosić o użycie starego modemu. Możesz jednak powiedzieć: „Chcę FOC Aztech FG7003 i zrekrutuję go tylko wtedy, gdy Singtel mi go zaoferuje. kontrakt bez niego. ” To zależy od tego, jak rozmawiasz z ludźmi.
Reply
#3

Henry Ng napisał: Po ponownym podpisaniu umowy CSO spróbuje powiedzieć, że twój modem jest zgodny z 200 Mbps i poprosić o użycie starego modemu. Możesz jednak powiedzieć: „Chcę FOC Aztech FG7003 i zrekrutuję go tylko wtedy, gdy Singtel mi go zaoferuje. kontrakt bez niego. ” To zależy od tego, jak rozmawiasz z ludźmi. wahbiang singtel, więc giam jeden ah .... thx za radę weźmie to pod uwagę
Reply
#4

terrychewsp napisał: wahbiang singtel, więc giam jeden ah .... thx za radę weźmie to pod uwagę Zwróć uwagę ah, jest wielkim trollem w wątkach singtel i M1. Weź więc jego radę ze szczyptą soli iz najwyższą ostrożnością ... Moje 2 centy.
Reply
#5

shadow84 napisał: Zwróć uwagę ah, jest wielkim trollem w wątkach singtel i M1. Weź więc jego radę ze szczyptą soli iz najwyższą ostrożnością ... Moje 2 centy. Zgoda!
Reply
#6

Pod koniec dnia, jeśli coś się stanie, Henry Ng nie weźmie odpowiedzialności. To wszystko wpadnie w twoje ramiona i będziesz musiał współpracować z Singtelem ... On może ci tylko powiedzieć, żebyś napisał / e-mail / zadzwonił do Singtel CSO, poprosił o starszych pracowników, bla bla bla ..... Jeśli są jakieś opłaty, zapłacisz nawet po jego stronie, powiedział, że nie musi płacić, itd ... Moje 2 centy.
Reply
#7

Czy to singel, M1 czy StarHub, jeśli po zarejestrowaniu dadzą nowy dwupasmowy router dla klienta, powinni dać swojemu lojalnemu klientowi, który ponownie zawrze umowę przynajmniej tak samo, jeśli nie więcej. Nawet jeśli nie używam, zawsze mogę go sprzedać. Nie powinni mnie zmieniać tylko dlatego, że mam istniejący router. Zadzwonię do nich i upewnię się, że dostanę router. W przeciwnym razie po prostu zawrę nową umowę i zakończę istniejącą linię lub udam się do innego dostawcy. Po prostu głośno myślę.
Reply
#8

andytang napisał: Czy to singel, M1 czy StarHub, jeśli po zarejestrowaniu dadzą nowy dwupasmowy router dla klienta, powinni dać swojemu lojalnemu klientowi, który ponownie zawrze umowę przynajmniej tak samo, jeśli nie więcej. Nawet jeśli nie używam, zawsze mogę go sprzedać. Nie powinni mnie zmieniać tylko dlatego, że mam istniejący router. Zadzwonię do nich i upewnię się, że dostanę router. W przeciwnym razie po prostu zawrę nową umowę i zakończę istniejącą linię lub udam się do innego dostawcy. Po prostu głośno myślę. Zrobię to samo też ... lol
Reply
#9

andytang napisał: Czy to singel, M1 czy StarHub, jeśli po zarejestrowaniu dadzą nowy dwupasmowy router dla klienta, powinni dać swojemu lojalnemu klientowi, który ponownie zawrze umowę przynajmniej tak samo, jeśli nie więcej. Nawet jeśli nie używam, zawsze mogę go sprzedać. Nie powinni mnie zmieniać tylko dlatego, że mam istniejący router. Zadzwonię do nich i upewnię się, że dostanę router. W przeciwnym razie po prostu zawrę nową umowę i zakończę istniejącą linię lub udam się do innego dostawcy. Po prostu głośno myślę. Aby zwrócić uwagę na singtel, ich router Aztech jest bezużyteczny ... Nie tak dobry jak ASUS i może współpracować tylko z Singtel, chyba że go użyjesz.
Reply
#10

shadow84 napisał: Pod koniec dnia, jeśli coś się stanie, Henry Ng nie weźmie odpowiedzialności. To wszystko wpadnie w twoje ramiona i będziesz musiał współpracować z Singtelem ... On może ci tylko powiedzieć, żebyś napisał / e-mail / zadzwonił do Singtel CSO, poprosił o starszych pracowników, bla bla bla ..... Jeśli są jakieś opłaty, zapłacisz nawet po jego stronie, powiedział, że nie musi płacić, itd ... Moje 2 centy. może koniec dnia, może i tak rozważam starhub hahaha, ale i tak za ostrzeżenie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)