Punkt końcowy światłowodów w nowym BTO
#1

Bros, którzy właśnie dostali swoje mieszkania BTO, może mi w tym pomóc.   Zdaję sobie sprawę, że skrzynka końcowa OpenNet znajduje się w mojej szafce DB w pobliżu drzwi. DB nie ma ani miejsca, ani wtyczki zasilającej, aby wypełnić modem lub router.   Czy wykonawca OpenNet przenosi tę skrzynkę końcową lub udostępnia inny punkt zakończenia w salonie obok mojej konsoli telewizyjnej? To bardzo dziwne, że skrzynka końcowa znajduje się w DB, z dala od jakiejkolwiek wtyczki zasilania
Reply
#2

W salonie można podłączyć kabel Ethernet z routera ont do routera umieszczonego w salonie. W polu dB poniżej punktu zakończenia włókien znajduje się pole o nazwie dane. ONT zostanie umieszczony w polu dB i zostanie połączony z punktem światłowodu. Czy konfiguracja będzie taka sama. Punkt końcowy światłowodu do ONT, ONT łączy się z Ethernetem do punktu danych. , port w salonie połączony za pomocą Ethernetu z routerem
Reply
#3

yeah dolphin zasugerował świetny pomysł .. Ale jeśli musisz przenieść swoją TP, jest to nadal możliwe, ale przychodzi z opłatą pobieraną przez opennet .. Jednak kiedy zdecydujesz się umieścić ONT poza szafką, pamiętaj, że twój j45 panel nadal znajduje się w szafce, co oznacza, że możesz mieć problemy z połączeniem pokoi z routerem. Sugestia Dolphinv jest zdecydowanie najlepsza, jaką mogę wymyślić ..
Reply
#4

renfred89 napisał: yeah dolphin zasugerował świetny pomysł .. Ale jeśli musisz przenieść swoją TP, jest to nadal możliwe, ale przychodzi z opłatą pobieraną przez opennet .. Jednak kiedy zdecydujesz się umieścić ONT poza szafką, pamiętaj, że twój j45 panel nadal znajduje się w szafce, co oznacza, że możesz mieć problemy z połączeniem pokoi z routerem. Sugestia Dolphinv jest zdecydowanie najlepsza, jaką mogę wymyślić .. Zgoda. Mój pokój z łóżkiem głównym nie może zostać odebrany nawet po użyciu Asusa ac68 u w salonie. Wypróbuj najpierw konfigurację. Jeśli to nie zadziała, możesz zainstalować i konwertować istniejące punkty telefoniczne w sypialni na punkty LAN, zmieniając płytę czołową. Za pomocą takiego urządzenia można połączyć inny router za pomocą sieci LAN z mostkiem sieci LAN, aby uzyskać odbiór pełnego domu.
Reply
#5

W zeszłym roku dostałem kopalnię BTO z punktem mocy wewnątrz szafy DB. Instaluję 1 drewnianą półkę wewnątrz DB, aby umieścić router ONT n ... Po prostu miło.
Reply
#6

Moniker napisał: Bros, którzy właśnie dostali swoje mieszkania BTO, może mi w tym pomóc. Zdaję sobie sprawę, że skrzynka końcowa OpenNet znajduje się w mojej szafce DB w pobliżu drzwi. DB nie ma ani miejsca, ani wtyczki zasilającej, aby wypełnić modem lub router. Czy wykonawca OpenNet przenosi tę skrzynkę końcową lub udostępnia inny punkt zakończenia w salonie obok mojej konsoli telewizyjnej? To bardzo dziwne, że skrzynka końcowa znajduje się w DB, z dala od jakiejkolwiek wtyczki zasilania Chłopaki, chłopaki. Przeczytaj sedno tego, co mówi TS.
Reply
#7

Och, pstryknij. Dint uwolnij to, czego nie ma w PowerPoint. Ale nie jestem pewien. I tot all bto dostał PowerPoint de. Chyba że jego wada lub ktoś jest po prostu głupi, aby go tam nie umieścić. Szczerze mówiąc nie ma sensu. Ont wymaga wtyczki AC, aby ją włączyć. Chyba że poprowadzą kabel światłowodowy wokół domu, myślę, że to niemożliwe. Może dint TS sprawdza się w białym polu w polu dB. CFM powinien mieć de.
Reply
#8

Och, znalazłem gniazdo w białej szafce DB lol Ale wciąż jest kwestia przestrzeni Hmm nie wiem jak mam umieścić router i modem w DB
Reply
#9

HDB jest głupi, aby ustawić punkt w szafce. Zobacz, jak robią to ci ludzie. https://www.facebook.com/networking.bto
Reply
#10

Moniker napisał: Och, znalazłem gniazdo w białej szafce DB lol Ale wciąż jest kwestia przestrzeni Hmm nie wiem jak mam umieścić router i modem w DB Lol. Wystarczy kupić przedłużacz lub adapter wielogłowicowy. Co do umieszczenia. Możesz kupić jedną deskę z IKEA i zainstalować poziomo. Zanim jednak zrobisz cokolwiek, sprawdź najpierw odbiór i zasięg WiFi za pomocą routera.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)