Komputer uruchamia się, ale monitor nie otrzymuje sygnału.
#1

Za każdym razem, gdy wyłączałem komputer, aby spać lub wychodzić z domu .. kiedy obudziłem się lub wróciłem do domu, aby włączyć komputer, nie mam sygnału z monitora.   I zwykle musiałbym naciskać przycisk resetowania, aby uzyskać sygnał do monitora.   Specyfikacje PC -i5-4460 -MSI GTX 970 -ASROCK B85 KILLER   -Western Digital Blue 1 TB / Samsung SSD 850 Evo -WINDOWS 8.1 -Monitor BENQ 2430T   Czy to może być zła karta graficzna? Zanim zmieniłem monitor, miałem również ten problem.
Reply
#2

mogą być problemy z zasilaniem, sprawdź, czy masz wtyczkę na wszystkie części, które wymagają zasilania. następnie sprawdź gniazdo zasilania, czy jest jakiś luźny kabel.
Reply
#3

czas kupić ryzen
Reply
#4

Nie mów mi, że to kolejny przypadek, w którym monitor hdmi jest podłączony do mobo zamiast gpu.
Reply
#5

Hmm wydaje mi się, że to też się włącza i wyłącza - od zimnego rozruchu, na wyświetlaczu pojawiają się różowe linie, a potem puste ... wtedy monitor nie mówi żadnego sygnału wejściowego. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby wyłączyć, a następnie włączyć ponownie, i będzie dobrze.
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: mogą być problemy z zasilaniem, sprawdź, czy masz wtyczkę na wszystkie części, które wymagają zasilania. następnie sprawdź gniazdo zasilania, czy jest jakiś luźny kabel. Nie wszystkie podłączone i brak luźnych .. kabina .. zgaduję, że jest zły MSI gtx 970.
Reply
#7

singupingu napisał: Nie mów mi, że to kolejny przypadek, w którym monitor hdmi jest podłączony do mobo zamiast gpu. Używanie Div-d na 144 hz ...
Reply
#8

chevalier88 napisał: Używanie Div-d na 144 hz ... Masz jakieś zapasowe gpu do przetestowania? Aby się upewnić, że to nie mobo się spieprzy.
Reply
#9

tessina napisał: Hmm wydaje mi się, że to też się włącza i wyłącza - od zimnego rozruchu, na wyświetlaczu pojawiają się różowe linie, a potem puste ... wtedy monitor nie mówi żadnego sygnału wejściowego. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby wyłączyć, a następnie włączyć ponownie, i będzie dobrze. używasz okna 10? taki sam jak ten facet? http://forums.guru3d.com/showpost.ph...0&postcount=20
Reply
#10

poooooo napisał: używasz okna 10? taki sam jak ten facet? http://forums.guru3d.com/showpost.ph...0&postcount=20 Tak, dokładnie ten ekran! Używam też aktualizacji Win 10 w Creator!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)