Ubiquiti Edgemax Edgerouter Lite - Praktyczny w grach?
#1

Czy ktoś używa Edgeroutera, zwłaszcza do gier w domowych połączeniach internetowych? Mam nadzieję, że będzie mniej problemów z opóźnieniem.   Cena jest również całkiem rozsądna.
Reply
#2

blong napisał: Czy ktoś używa Edgeroutera, zwłaszcza do gier w domowych połączeniach internetowych? Mam nadzieję, że będzie mniej problemów z opóźnieniem. Cena jest również całkiem rozsądna. jego praktyczne, o ile wiesz, jak go skonfigurować
Reply
#3

Pomyśl najpierw, musisz wiedzieć, jak go skonfigurować
Reply
#4

Nie jestem graczem. Czy jest jakaś gra, która generuje pps przekraczającą możliwości nawet najtańszych routerów domowych?
Reply
#5

trzeba nauczyć się go konfigurować
Reply
#6

Desmond_ napisał: trzeba nauczyć się go konfigurować Używam pseudonimu. Mam nadzieję, że to nie problem. Zasadniczo wystarczy zapewnić NAT MAS i zrobić te śmieszne zasady przekazywania portów + reguły zapory. Myślałem, czy to będzie przesada.
Reply
#7

salmonella napisała: Nie jestem graczem. Czy jest jakaś gra, która generuje pps przekraczającą możliwości nawet najtańszych routerów domowych? Nie jestem pewien. Ale czytając te fora gier, wydaje się, że opóźnienie i stabilność mogą zależeć od routera.
Reply
#8

Myślę też o tym. Słyszałem, że przepustowość NAT może osiągnąć 9xxMbps Czy sprzedają w SG? Ile?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)