Polecam diy komputer do autocad
#1

Czy i7 z 16 GB pamięci RAM z wystarczającą ilością gtx1060? Dzięki
Reply
#2

Więcej niż trzeba. Brak budżetu?
Reply
#3

autocad 2d Myślę, że ryzen 1600x lub i5 jest więcej niż wystarczający. 3d mądry nie mogę rmb, ale myślę, że powinien być taki sam jak wymóg 2d.
Reply
#4

Dla Autocad polecam Ryzen. Im więcej wątków, tym lepiej.
Reply
#5

evq napisał: Czy i7 z 16 GB pamięci RAM z wystarczającą ilością gtx1060? Dzięki Jakieś renderowanie?
Reply
#6

Tak, dostałem rendering
Reply
#7

Rashkae napisał: Dla Autocad polecam Ryzen. Im więcej wątków, tym lepiej. Oh rozważę
Reply
#8

AutoCAD jest jednowątkowy (problem ze starszym oprogramowaniem), więc uzyskanie układu procesora o dużej liczbie rdzeni byłoby najlepsze. Coś w stylu i7-7700k. Wystarczy 16 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci RAM, aby grać bezpiecznie (choć nie jest to konieczne). W 2D AutoCAD zintegrowana grafika jest wystarczająca. Po przejściu do obszaru 3D dla AutoCAD, podstawowa karta Nvidia lub AMD będzie działać, ponieważ wydajność akceleracji GPU nie skaluje się dobrze z ceną GPU, szczególnie w AutoCAD.
Reply
#9

singupingu napisał: Więcej niż trzeba. Brak budżetu? Może 3k .... Z monitorem. Rozważam Dell u2417h
Reply
#10

enenyi napisał: AutoCAD jest jednowątkowy (problem ze starszym oprogramowaniem), więc uzyskanie układu procesora o dużej liczbie rdzeni byłoby najlepsze. Coś w stylu i7-7700k. Wystarczy 16 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci RAM, aby grać bezpiecznie (choć nie jest to konieczne). W 2D AutoCAD zintegrowana grafika jest wystarczająca. Po przejściu do obszaru 3D dla AutoCAD, podstawowa karta Nvidia lub AMD będzie działać, ponieważ wydajność akceleracji GPU nie skaluje się dobrze z ceną GPU, szczególnie w AutoCAD. Czy możesz najpierw polecić części do 3d? Dzięki
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)