Czy Intel idzie w dół i czy ich dni chwały się skończyły?
#1

kto nadal będzie kupował procesor Intel do następnej kompilacji moją następną kompilacją na pewno będzie zen 2
Reply
#2

nie 10char
Reply
#3

Lepsze pytanie będzie Czy ludzka inteligencja schodzi na dół, ponieważ wy obfitujecie w wpływy YouTube'a?
Reply
#4

Jest to zdecydowanie wątek materiałowy EDMW. Zła sekcja ...
Reply
#5

wwenze napisał: Lepsze pytanie będzie Czy ludzka inteligencja schodzi na dół, ponieważ wy obfitujecie w wpływy YouTube'a? wpływy na wpływy. to cudownie. masz coś przeciwko, jeśli tego użyję?
Reply
#6

Nie oglądałem połączonego filmu. Ale kilka lat temu obejrzałem kilka filmów tego gościa i przekonałem się, że on wie i rozmawia z Jackiem Sh * t.
Reply
#7

Osobiście Intel ma wystarczająco dużo kieszeni i „lojalnych” klientów, którzy utrzymają ich na powierzchni. Więc nawet przy wielu błędach będą przetrwać. Uważam jednak, że Intel traci kierunek. Wokół rozgrzewającej się konkurencji powoli reagują na zagrożenie, które w przeszłości nie było zagrożone. Uważam, że dlatego są w trybie zakupu, aby zdobyć i zdywersyfikować swój asortyment.
Reply
#8

Buduję platformy od 20 lat, jeszcze w czasach, gdy był to Pentium vs AMD K6 na Socket 7 Intel jest dobrze znany z tego, że wychodzi z doskonałych rzeczy, ale wymaga, aby AMD wepchnęło je na pierwszy plan. Ostatnim razem, gdy AMD zaczęło korzystać ze swojego Athlona 62 X2, firma Intel zmusiła firmę Intel do opracowania i wydania uznanej serii Core 2 Wierzę, że historia się powtórzy
Reply
#9

Więc nawet jeśli Intel straci część tortu, nadal ma duży kawałek który jest do użytku biznesowego. Większość osób nie używa AMD, ale tylko Intel.
Reply
#10

To duopol. Nikt nie idzie w dół.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)