Używanie karty SIM M1 7.2Mbps w kluczu sprzętowym starhub 1.2Mbps .. wydajne?
#1

Cześć,   Prędkość Wat sprawi, że jeśli użyję karty SIM M1 7,2 Mb / s w kluczu sprzętowym Starhub 1,2 Mb / s?   czy będzie to działać przede wszystkim?
Reply
#2

hardwarezoner2 napisał: Cześć, Prędkość Wat sprawi, że jeśli użyję karty SIM M1 7,2 Mb / s w kluczu sprzętowym Starhub 1,2 Mb / s? czy będzie to działać przede wszystkim? jeśli jest odblokowany, tak, będzie działać. wystarczy dodać profil M1, jeśli używasz singtel, dodaj profil singtel. moim zdaniem, dla prędkości 1,2 Mb / s, maksymalna prędkość pobierania wynosi około 133 kb / s. przy korzystaniu z 7,2 Mb / s na nośniku USB o przepustowości 1,2 Mb / s maksymalna prędkość pobierania wynosiłaby około 200 kb / s. dodany:- zatrzymuję się na północy.
Reply
#3

lallang67 napisał: jeśli jest odblokowany, tak, będzie działać. wystarczy dodać profil M1, jeśli używasz singtel, dodaj profil singtel. moim zdaniem, dla prędkości 1,2 Mb / s, maksymalna prędkość pobierania wynosi około 133 kb / s. przy korzystaniu z 7,2 Mb / s na nośniku USB o przepustowości 1,2 Mb / s maksymalna prędkość pobierania wynosiłaby około 200 kb / s. dodany:- zatrzymuję się na północy. Zgodnie ze specyfikacjami modelu Starhub 1.2Mbps Huawei E153, teoretyczne maks. Prędkość dl wynosi 3,6 Mb / s, użytkownik infolinii M1 mówi, że gdybym używał karty SIM o szybkości 7,2 Mb / s w tym kluczu sprzętowym, 3,6 Mb / s to maksymalny i maksymalny wynik. Ale obecnie moja prędkość dl wynosi tylko około 30kbps przy użyciu starhub 1.2Mbps !! Więc wszystko, co przekracza prędkość 100 kb / s dl, będzie w porządku, jeśli ... ma sens?
Reply
#4

hardwarezoner2 napisał: Zgodnie ze specyfikacjami modelu Starhub 1.2Mbps Huawei E153, teoretyczne maks. Prędkość dl wynosi 3,6 Mb / s, użytkownik infolinii M1 mówi, że gdybym używał karty SIM o szybkości 7,2 Mb / s w tym kluczu sprzętowym, 3,6 Mb / s to maksymalny i maksymalny wynik. Ale obecnie moja prędkość dl wynosi tylko około 30kbps przy użyciu starhub 1.2Mbps !! Więc wszystko, co przekracza prędkość 100 kb / s dl, będzie w porządku, jeśli ... ma sens? nie zawsze otrzymujesz maksymalną prędkość la, jak połączenie starhub w tampinach (blok 800 ++), takie jak sai, w jurong super good. mobilne łącza szerokopasmowe w dzisiejszych czasach naprawdę dobrze nadają się do użytku w lekkich warunkach, takich jak sprawdzanie poczty e-mail, czytanie wiadomości itp., pobieranie dużych plików lub granie w gry, nie przejmuj się, więc oszczędzasz sobie niepotrzebnej frustracji.
Reply
#5

noobishyang napisał: nie zawsze otrzymujesz maksymalną prędkość la, jak połączenie starhub w tampinach (blok 800 ++), takie jak sai, w jurong super good. mobilne łącza szerokopasmowe w dzisiejszych czasach naprawdę dobrze nadają się do użytku w lekkich warunkach, takich jak sprawdzanie poczty e-mail, czytanie wiadomości itp., pobieranie dużych plików lub granie w gry, nie przejmuj się, więc oszczędzasz sobie niepotrzebnej frustracji. Cześć, Czy więc M1 (lub jakikolwiek inny telco) 7,2 Mb / s taki sam efekt jak Starhub 7,2 Mb / s? czy to możliwe, że można być lepszym od drugiego? Inną kwestią jest to, że jeśli używam karty SIM M1 (lub innej telco) o szybkości 7,2 Mb / s w moim kluczu sprzętowym Starhub 1,2 Mb / s, z pewnością będzie ona miała wyższą prędkość dl niż moja aktualna prędkość?
Reply
#6

lallang67 napisał: jeśli jest odblokowany, tak, będzie działać. wystarczy dodać profil M1, jeśli używasz singtel, dodaj profil singtel. moim zdaniem, dla prędkości 1,2 Mb / s, maksymalna prędkość pobierania wynosi około 133 kb / s. przy korzystaniu z 7,2 Mb / s na nośniku USB o przepustowości 1,2 Mb / s maksymalna prędkość pobierania wynosiłaby około 200 kb / s. dodany:- zatrzymuję się na północy. Jak odblokować modem?
Reply
#7

hardwarezoner2 napisał: Zgodnie ze specyfikacjami modelu Starhub 1.2Mbps Huawei E153, teoretyczne maks. Prędkość dl wynosi 3,6 Mb / s, użytkownik infolinii M1 mówi, że gdybym używał karty SIM o szybkości 7,2 Mb / s w tym kluczu sprzętowym, 3,6 Mb / s to maksymalny i maksymalny wynik. Ale obecnie moja prędkość dl wynosi tylko około 30kbps przy użyciu starhub 1.2Mbps !! Więc wszystko, co przekracza prędkość 100 kb / s dl, będzie w porządku, jeśli ... ma sens? Cała specyfikacja sprzętowa ma wartość teoretyczną i jest w idealnym stanie. Nie osiągniesz tej wartości, zwłaszcza w singapurze. W przypadku 3G moim doświadczeniem jest to, że prędkość pobierania jest dość stała średnio w przedziale 50-133 kb / s na moim obszarze. Mówię o m1 (1 Mb / s), m1 (7,2 Mb / s), singtelu (1,5 Mb / s) i starhub (21 Mb / s). Testowane urządzenia to e1550, e270 i e585. Czasami mogłem uzyskać większą prędkość ponad 300 kbps, ale nie na długo.
Reply
#8

hardwarezoner2 napisał: Jak odblokować modem? Myślę, że ta oferta pamięci USB autorstwa sgp telco jest odblokowana. Wystarczy włożyć kartę SIM i dodać odpowiedni profil telco, a jesteś gotowy do połączenia.
Reply
#9

hardwarezoner2 napisał: Cześć, Czy więc M1 (lub jakikolwiek inny telco) 7,2 Mb / s taki sam efekt jak Starhub 7,2 Mb / s? czy to możliwe, że można być lepszym od drugiego? Inną kwestią jest to, że jeśli używam karty SIM M1 (lub innej telco) o szybkości 7,2 Mb / s w moim kluczu sprzętowym Starhub 1,2 Mb / s, z pewnością będzie ona miała wyższą prędkość dl niż moja aktualna prędkość? Jeśli masz plan danych telefonu, możesz włożyć kartę SIM do pamięci USB i wypróbować, wystarczy dodać odpowiedni profil telco.
Reply
#10

lallang67 napisał: Myślę, że ta oferta pamięci USB autorstwa sgp telco jest odblokowana. Wystarczy włożyć kartę SIM i dodać odpowiedni profil telco, a jesteś gotowy do połączenia. Tak, myślę, że masz rację, bo zadzwoniłem na infolinię M1, a facet nie wspomniał o konieczności odblokowania modemu ... mówi, że ponieważ moje 1,2 Mb / s może teoretycznie osiągnąć tylko 3,6 Mb / s, zgodnie ze specyfikacjami. . Stamtąd mam kilka qns 1) Czy jest taka sama prędkość, jeśli korzystam z dowolnego telefonu komórkowego bb? przykład używam 7,2 Mb / s, bez względu na to, czy jest to starhub, czy M1 lub Singtel, wszystko da mi ten sam efekt szybkości dl? 2) Co więcej, qn tego wątku .. Czy otrzymam wyższą prędkość dl niż wat, którą mam teraz, jeśli umieściłem kartę SIM 7.2Mbps w moim kluczu sprzętowym Starhub 1.2MBps?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)