Zalecenia dla dobrej myszy MMO poniżej 75 USD
#1

Cześć wszystkim, szukam dobrej myszy MMO, której mogę używać do gier MMORPG. Im więcej przycisków, tym lepiej
Reply
#2

Guz. Daj mi znać, jeśli niewłaściwa sekcja
Reply
#3

W dzisiejszych czasach nie ma większego wyboru ... Do tej pory znaleziono tylko Razer Naga Trinity i Corsair Scimitar Pro. Możesz spróbować poszukać zaprzestanego Logitech G600 .. Lub możesz spróbować wyszukać mysz MMO w Lazada, Amazon ..etc są jakieś tańsze alternatywy, ale nie próbowałem żadnego z nich ... Osobiście używasz Naga Trinity, całkiem dobrej myszy.
Reply
#4

Razer Naga Trinity. 12 bocznych przycisków powinno być dobre!
Reply
#5

Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Niedawno kupiłem mysz Logitech G600 od Amazon US za jedyne 50 + 8 SGD wysyłki. Nie możesz już znaleźć tej myszy w SG. Bardzo trwały, mój stary (błyszczący) ma 6 lat. Posiada trzeci przycisk obok prawego przycisku, który pozwala mi zaprogramować 2 zestawy skrótów klawiszowych. Alt + 1 ~ 12 lub Ctrl + 1 ~ 12. Wysłane z Samsung SM-G965F przy użyciu GAGT
Reply
#6

Zawsze faworyzuję Razer Deathadder ... =) musisz nauczyć się dobrze używać klawiatury ... ctr + klawisz / shift + klawisz / alt + klawisz daje dodatkowe 30-40 klawiszy skrótu więcej lol
Reply
#7

rvyne7 napisał: Zawsze faworyzuję Razer Deathadder ... =) musisz nauczyć się dobrze używać klawiatury ... ctr + klawisz / shift + klawisz / alt + klawisz daje dodatkowe 30-40 klawiszy skrótu więcej lol to prawda .. klawiatura tak wiele klawiszy
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)