Krótkoterminowy nieograniczony dostęp szerokopasmowy
#1

Bros, każda taka umowa w Singapurze, powiedzmy 3 miesiące? Jak dotąd bardzo rozczarowany brak takiego kangtao w porównaniu z innymi krajami. Telefon prepaid wyczerpuje się zbyt szybko, jeśli zostawiam dane. Podobnie mobilny BB SingTel jest ograniczony tylko. Dlaczego więc niao jeden?   PS. Pytając, bo nie mieszkam w Singapurze i tylko wracam od czasu do czasu na wakacje. Dzięki!
Reply
#2

Istnieją 12-miesięczne kontakty dla szerokopasmowego łącza światłowodowego M1 i Starhub. MyRepublic ma bezpłatną wersję próbną, za którą musisz zapłacić opłatę administracyjną, jeśli nie zdecydujesz się na ich obsługę Edytuj: Niestety, zdałem sobie sprawę, że szukasz mobilnego dostępu szerokopasmowego.
Reply
#3

Jeśli chodzi o nieograniczoną mobilną łączność szerokopasmową, nie ma już takich planów. Z wyjątkiem tych, którzy wciąż trzymają się tych starych planów.
Reply
#4

- Mobilny plan przedpłacony .... m1. 5 dni bez ograniczeń lub 30 dni. 1 GB. <- BARDZO powolny - Szerokopasmowy dostęp szerokopasmowy ViewQuest 80 USD +. <- Bardzo drogie - 2 miesięczny bezpłatny okres próbny. Lub poproś sąsiada o udostępnienie go.
Reply
#5

xonix napisał: Edytuj: Niestety, zdałem sobie sprawę, że szukasz mobilnego dostępu szerokopasmowego. Dzięki, ale nawet 12 miesięcy jest dla mnie za długi. wongminmin napisał: Lub poproś sąsiada o udostępnienie go. Myślałem o tym wcześniej, ale sygnał będzie dość słaby.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)