Podłączanie drukarki przez sieć bezprzewodową
#1

Model drukarki: Canon PIXMA MG3670   Cześć, jak mogę podłączyć drukarkę do routera bezprzewodowego Starhub, aby móc drukować za pomocą innych urządzeń, takich jak laptop, iPad itp.?   Próbowałem wyszukiwać w witrynie Canon, ale nie ma przewodnika po tej drukarce w odniesieniu do tej metody.   Eksperci doradzają. Dzięki!!
Reply
#2

Czy możesz podłączyć drukarkę do routera bezprzewodowego przy użyciu trybu punktu dostępu?
Reply
#3

Właśnie o to chodzi, nie jestem pewien, co oznacza tryb punktu dostępu ... Proszę mnie pouczyć ...
Reply
#4

WalaVita napisała: Model drukarki: Canon PIXMA MG3670 Cześć, jak mogę podłączyć drukarkę do routera bezprzewodowego Starhub, aby móc drukować za pomocą innych urządzeń, takich jak laptop, iPad itp.? Próbowałem wyszukiwać w witrynie Canon, ale nie ma przewodnika po tej drukarce w odniesieniu do tej metody. Eksperci doradzają. Dzięki!! Przewodnik jest tutaj? http://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/W...=tw&model=mg36 Zacytować: PIXMA MG3670 Konfiguracja za pomocą Canon PRINT Inkjet / SELPHY - iOS - http://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/W...odel=mg36&os=i
Reply
#5

Standardowa drukarka Cannon zwykle używa WPS do konfiguracji bezprzewodowej. Wypróbuj następujące kroki: 1) Naciśnij i przytrzymaj przycisk WIFI na drukarce, aż zobaczysz, że miga. 2) Przejdź do routera bezprzewodowego i naciśnij przycisk WPS. 3) czekaj cierpliwie, aż przestaną migać / migać i powrócić do trybu normalnego. 4) Mam nadzieję, że konfiguracja bezprzewodowa została wykonana.
Reply
#6

Po pierwszym uruchomieniu drukarki pojawi się pytanie, jak podłączyć drukarkę. Jeśli możesz to również zmienić w ustawieniach drukarki (LCD).
Reply
#7

Instrukcja nie uczy, jak podłączyć drukarkę do routera. Router bezprzewodowy Starhub nie ma przycisku WPS. Dlatego utknąłeś.
Reply
#8

WalaVita napisała: Instrukcja nie uczy, jak podłączyć drukarkę do routera. Router bezprzewodowy Starhub nie ma przycisku WPS. Dlatego utknąłeś. zrób to z drukarki, a nie z routera.
Reply
#9

Batniss napisał: zrób to z drukarki, a nie z routera. Drukarka nie ma nic do kliknięcia, aby połączyć się z routerem. Już udało mi się podłączyć drukarkę bezpośrednio do mojego laptopa i iPada.
Reply
#10

WalaVita napisała: Instrukcja nie uczy, jak podłączyć drukarkę do routera. Router bezprzewodowy Starhub nie ma przycisku WPS. Dlatego utknąłeś. Jeśli twój router nie ma przycisku WPS, czy pobrałeś i uruchomiłeś oprogramowanie, które ma pomóc w konfiguracji bezprzewodowej na twoim komputerze? Konieczne będzie wykonanie konfiguracji na twoim komputerze. Dotyczy to mg3540, ale powinno być podobne: Zacytować: Jeśli router nie obsługuje WPS, udostępniliśmy alternatywne instrukcje, aby podłączyć urządzenie PIXMA MG3540, więc wybierz kartę „Standardowa metoda połączenia” poniżej http://www.canon-europe.com/support/.../#tab-content2
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)