500Mbps HomePlug wolniej niż 200Mbps
#1

przeniesieni do 100Mbps maxinfinity , więc kupiłem 2 nowe 500Mbps Aztec homeplugs zastąpić mój obecny 200Mbps nich.   w statusie sieci , widzę , że szybkość transferu wzrosła z 100.0mbps do 1.0Gbps .   Jednak moi speedtests i rzeczywiste prędkości pobierania spadły z 30Mbps do 10Mbps . prędkości pobierania danych z Apple.com pliku 300MB spadł z 3Mb / s do 1 Mb / s.   I z powrotem przełączony do moich 200Mbps nich , są one szybciej. I znowu włączony do nowych 500Mbps , są wolniejsze. Tried to ponad 10 razy. Nie diff .   Czy po prostu marnować pieniądze?   Jak to w ogóle jest możliwe? Wszystkie rzeczy są równe, tylko homeplugs uległy zmianie.
Reply
#2

Najśmieszniejsze dzieje z ur nowych wtyczek
Reply
#3

Podczas korzystania z zestawu 500Mbps , 200Mbps zarówno odłączyć od gniazdka sieciowego ?
Reply
#4

Myślę, że przy użyciu Speedtest dodaje do zmiennej. Zrobiłem test transferu (zapis / odczyt) z PC- > HL115 ( 500Mbps ) ------ > HL110 ( 200Mbps ) -> Router- > NAS używając Lan Speed Test v1.17 . Ten test test tylko moją sieć House, więc wiem , czy jest to wąskie gardło zamiast ISP. Mam Średnia 50Mbps / 23Mbps , która jest o wiele lepiej niż w moim poprzednim 200Mbps HomePlug pary. dostanę kolejną HL115 zastąpić HL110 i przetestować ponownie. Dla mojego bezpośredniego odniesienia do Cat5e Router podłączony do mojego portu netbook 10/100 może dostać 80Mbps przy użyciu tej samej metodologii testowej. Więc jeśli w pary 2 HL115 i wyniki są co najmniej takie same jak bezpośrednie połączenie LAN będę zadowolony . Czytałem ktoś mógłby dostać 130-170Mbps na tej parze .
Reply
#5

jtjt00 napisał: Podczas korzystania z zestawu 500Mbps , 200Mbps zarówno odłączyć od gniazdka sieciowego ? tak setiardi Próbowałem , że zbyt . to jeszcze wolniej niż mój 200-200 skonfigurować
Reply
#6

Spróbuj zmienić kabel lub zrobić NIC spaść z powrotem do 100Mbps szybkości łącza w pierwszej kolejności?
Reply
#7

Router >> HL115EP >> HL125G >> iMac Plan Starhub 150M Fiber
Reply
#8

Miałem ten sam problem dokładnie . W moim przypadku nie było wolniejsze, ale o tej samej prędkości. Kupiłam od Challengera i zaakceptowali mój powrót . To bardzo rozczarowujące, że Aztech sprzedaje to jako szybsze produktu, ale w rzeczywistości nie jest.
Reply
#9

W rzeczywistości facet w Challengera stwierdzili, że dwaj inni klienci zwrócili się 500S tego samego dnia. Może to działa dobrze na bardzo krótkim odcinku, w domu , czy coś. Naprawdę źle.
Reply
#10

dałem się na korki w domu po zakupie kilka listwy przeciwprzepięciowej, AZTECH 1gbs i 200Mbps TP-Link . Jest to po prostu nie jest to niezawodne rozwiązanie do niczego powyżej 30Mbps
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)