Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Który router jest dobry do połączenia Wi-Fi między ścianami i przeszkodami?
#1

Który router wifi ma wysoką moc penetracji, która nawet przy ścianach i przeszkodach przesyła pakiet danych wciąż dobrej jakości i mocnego sygnału.   Obecnie za pomocą ASUS N56, kilka pierwszych miesięcy nadal jest dobre, ale potem moc sygnału spadła lub doskonała siła, ale jakość pakietów danych niska.   Nie mogę korzystać z routera TP-Link, Dlink ani netgear, zawsze czuję ból głowy po włączeniu wifi.
Reply
#2

RT-AC66U lub RT-AC68U
Reply
#3

winged_box napisał: Który router wifi ma wysoką moc penetracji, która nawet przy ścianach i przeszkodach przesyła pakiet danych wciąż dobrej jakości i mocnego sygnału. Obecnie za pomocą ASUS N56, kilka pierwszych miesięcy nadal jest dobre, ale potem moc sygnału spadła lub doskonała siła, ale jakość pakietów danych niska. Nie mogę korzystać z routera TP-Link, Dlink ani netgear, zawsze czuję ból głowy po włączeniu wifi. Cześć, Przed zainwestowaniem w nowy router, może najpierw możesz sprawdzić, ile aktywnych sieci Wi-Fi, ich siła sygnału, kanały, 2,4 / 5 GHz w oparciu o lokalizację komputera stacjonarnego / laptopa. Jeśli istnieje wiele silnych sieci 2,4 Ghz wokół obszaru Ur, to raczej daremne jest wykorzystanie tej przepustowości. Następnie kolejną kwestią jest przeniesienie do 5 GHz. Ponieważ aktualny router obsługuje 5 GHz, czy masz adapter bezprzewodowy obsługujący 5 GHz? jeśli tak, spróbuj najpierw. Mam nadzieję, że powyższe pomaga. Twoje zdrowie!
Reply
#4

mengdeng napisał: Cześć, Przed zainwestowaniem w nowy router, może najpierw możesz sprawdzić, ile aktywnych sieci Wi-Fi, ich siła sygnału, kanały, 2,4 / 5 GHz w oparciu o lokalizację komputera stacjonarnego / laptopa. Jeśli istnieje wiele silnych sieci 2,4 Ghz wokół obszaru Ur, to raczej daremne jest wykorzystanie tej przepustowości. Następnie kolejną kwestią jest przeniesienie do 5 GHz. Ponieważ aktualny router obsługuje 5 GHz, czy masz adapter bezprzewodowy obsługujący 5 GHz? jeśli tak, spróbuj najpierw. Mam nadzieję, że powyższe pomaga. Twoje zdrowie! Dostałem doskonałą siłę sygnału, ale prędkość jest bardzo niska i zła jakość danych pakietowych. To nie jest pierwszy raz, kiedy przychodzę i publikuję ten problem, wcześniej także zdarzyło się to wcześniej, aż idę i zmieniłem nowy z ASUSem, a potem problem został rozwiązany. Teraz znowu się dzieje: szalony Zawsze tak, pierwsze kilka miesięcy, aż do momentu, gdy router może się zużyć, prędkość Wi-Fi staje się niestabilna i wolna, mimo że siła sygnału jest doskonała.
Reply
#5

winged_box napisał: Dostałem doskonałą siłę sygnału, ale prędkość jest bardzo niska i zła jakość danych pakietowych. To nie jest pierwszy raz, kiedy przychodzę i publikuję ten problem, wcześniej także zdarzyło się to wcześniej, aż idę i zmieniłem nowy z ASUSem, a potem problem został rozwiązany. Teraz znowu się dzieje: szalony Zawsze tak, pierwsze kilka miesięcy, aż do momentu, gdy router może się zużyć, prędkość Wi-Fi staje się niestabilna i wolna, mimo że siła sygnału jest doskonała. Brzmi tak, jakby używany kanał Wi-Fi był przeciążony. Czy próbowałeś użyć analizatora Wi-Fi (lub podobnej aplikacji mobilnej), aby sprawdzić sygnały Wi-Fi w swojej okolicy? Zobacz link, aby uzyskać więcej informacji.
Reply
#6

winged_box napisał: Dostałem doskonałą siłę sygnału, ale prędkość jest bardzo niska i zła jakość danych pakietowych. To nie jest pierwszy raz, kiedy przychodzę i publikuję ten problem, wcześniej także zdarzyło się to wcześniej, aż idę i zmieniłem nowy z ASUSem, a potem problem został rozwiązany. Teraz znowu się dzieje: szalony Zawsze tak, pierwsze kilka miesięcy, aż do momentu, gdy router może się zużyć, prędkość Wi-Fi staje się niestabilna i wolna, mimo że siła sygnału jest doskonała. może udzielisz więcej informacji na temat używanego adaptera bezprzewodowego, a także zrzutu sieci wokół twojej konfiguracji. jak już wspomniałem wcześniej, jeśli możliwe jest przejście do 5 GHz, prawdopodobnie problem zostanie rozwiązany. Nawet RT-AC68U w zatłoczonym środowisku 2,4 GHz nie pomoże.
Reply
#7

Może twój mózg zakłóca sygnał? Dlatego jakość spada z czasem. Wyjaśnia, dlaczego inne sygnały routera powodują bóle głowy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)