Szukaj rodzaju radzi o niewystarczającym zasięgu sieci
#1

Cześć wszystkim .. Niedawno zapisałem się na światłowód M1. Jest dostarczany z bezpłatnym bezprzewodowym routerem asus. Problem, przed którym stoję, polega na tym, że nie dostaję sygnału z mojej głównej sypialni. Moja sieć bezprzewodowa jest umieszczona w salonie, a moja główna sypialnia jest jak 4 ściany od siebie. Z góry przepraszam, jeśli moje pytania będą powtarzalne, ale im więcej czytam, tym mniej rozumiem. Wypróbowałem wszystkie sugerowane środki zaradcze z forum, jak w ustawieniach zmian itp., Ale nadal mi to nie pomaga. Według niektórych, wzmacniacz lub przedłużacz mogą nie być dobrym rozwiązaniem. Zawęziłem więc możliwość, że jeśli jest to możliwe, to jest konwersja mojej linii telefonicznej na linię LAN i utworzenie stamtąd dodatkowego AP. Jeśli ktoś może zasugerować lub polecić kogoś do pracy po przyzwoitej cenie, prosimy o kontakt z nami. A tymczasem wszelkie sugestie i uwagi są mile widziane i bardzo mile widziane. Nawiasem mówiąc, mój jest nowym mieszkaniem BTO Hdb i nie mam pojęcia, że kable linii telefonicznej są katem 5 itd., Jak niektórzy wspomnieli. Z góry dziękuję.
Reply
#2

fiferahim napisał: Cześć wszystkim .. Niedawno zapisałem się na światłowód M1. Jest dostarczany z bezpłatnym bezprzewodowym routerem asus. Problem, przed którym stoję, polega na tym, że nie dostaję sygnału z mojej głównej sypialni. Moja sieć bezprzewodowa jest umieszczona w salonie, a moja główna sypialnia jest jak 4 ściany od siebie. Z góry przepraszam, jeśli moje pytania będą powtarzalne, ale im więcej czytam, tym mniej rozumiem. Wypróbowałem wszystkie sugerowane środki zaradcze z forum, jak w ustawieniach zmian itp., Ale nadal mi to nie pomaga. Według niektórych, wzmacniacz lub przedłużacz mogą nie być dobrym rozwiązaniem. Zawęziłem więc możliwość, że jeśli jest to możliwe, to jest konwersja mojej linii telefonicznej na linię LAN i utworzenie stamtąd dodatkowego AP. Jeśli ktoś może zasugerować lub polecić kogoś do pracy po przyzwoitej cenie, prosimy o kontakt z nami. A tymczasem wszelkie sugestie lub uwagi są mile widziane i doceniane. Nawiasem mówiąc, mój jest nowym mieszkaniem BTO Hdb i nie mam pojęcia, że kable linii telefonicznej są katem 5 itd., Jak niektórzy wspomnieli. Z góry dziękuję. miałem taki sam scenariusz jak u .. zmieniono na asus dwupasmowy router AC .. i nigdy nie oglądałem się za siebie.
Reply
#3

http://forums.hardwarezone.com.sg/78694202-post53.html
Reply
#4

fiferahim napisał: Cześć wszystkim .. Niedawno zapisałem się na światłowód M1. Jest dostarczany z bezpłatnym bezprzewodowym routerem asus. Problem, przed którym stoję, polega na tym, że nie dostaję sygnału z mojej głównej sypialni. Moja sieć bezprzewodowa jest umieszczona w salonie, a moja główna sypialnia jest jak 4 ściany od siebie. Z góry przepraszam, jeśli moje pytania będą powtarzalne, ale im więcej czytam, tym mniej rozumiem. Wypróbowałem wszystkie sugerowane środki zaradcze z forum, jak w ustawieniach zmian itp., Ale nadal mi to nie pomaga. Według niektórych, wzmacniacz lub przedłużacz mogą nie być dobrym rozwiązaniem. Zawęziłem więc możliwość, że jeśli jest to możliwe, to jest konwersja mojej linii telefonicznej na linię LAN i utworzenie stamtąd dodatkowego AP. Jeśli ktoś może zasugerować lub polecić kogoś do pracy po przyzwoitej cenie, prosimy o kontakt z nami. A tymczasem wszelkie sugestie i uwagi są mile widziane i bardzo mile widziane. Nawiasem mówiąc, mój jest nowym mieszkaniem BTO Hdb i nie mam pojęcia, że kable linii telefonicznej są katem 5 itd., Jak niektórzy wspomnieli. Z góry dziękuję. Jakiego routera używasz?
Reply
#5

Wątpię, czy każdy router bezprzewodowy może pomóc, jeśli masz 4 ściany pomiędzy nimi. Nawet jeśli router bezprzewodowy jest super mocny, Twoje bezprzewodowe urządzenie klienckie nie będzie w stanie wystarczająco dobrze transmitować przez 4 ściany. W moim przypadku mam 2 ściany oddzielające mój salon i główną sypialnię - a moim rozwiązaniem było użycie wtyczek domowych, aby rozszerzyć mój główny router w salonie na ASUS RT-N66U (działający w trybie Access Point) w pokoju do nauki, który jest pomiędzy moimi pokojami mieszkalnymi i sypialniami.
Reply
#6

4 ściany fizycznie dość trudne, nawet najlepszy router, przejdź przewodowy lub wtyczka główna. Chyba że przewrócisz ścianę ... JK
Reply
#7

Cześć, używam RT n56U
Reply
#8

jeśli nie masz nic przeciwko, możesz udostępnić więcej na temat konfiguracji. Szczerze mówiąc, nie jestem tak naprawdę osobą z branży IT, więc proszę o cierpliwość wobec mnie i naprawdę doceniam wszystkie dotychczasowe dane. To, czego naprawdę potrzebuję, to ostatni pokój (master), aby uzyskać sygnał, a także pozwolić mi podłączyć VOIP do mojego routera. Ale router znajduje się w salonie. Czy mogę podłączyć VOIP do wtyczki ściennej? czy to zadziała? kun1he2 napisał: Wątpię, czy każdy router bezprzewodowy może pomóc, jeśli masz 4 ściany pomiędzy nimi. Nawet jeśli router bezprzewodowy jest super mocny, Twoje bezprzewodowe urządzenie klienckie nie będzie w stanie wystarczająco dobrze transmitować przez 4 ściany. W moim przypadku mam 2 ściany oddzielające mój salon i główną sypialnię - a moim rozwiązaniem było użycie wtyczek domowych, aby rozszerzyć mój główny router w salonie na ASUS RT-N66U (działający w trybie Access Point) w pokoju do nauki, który jest pomiędzy moimi pokojami mieszkalnymi i sypialniami.
Reply
#9

ASUS @ SG napisał: Jakiego routera używasz? Cześć Używam rt N56U .. Nie wahaj się poinformować mnie o każdej konfiguracji. Dzięki
Reply
#10

fiferahim napisał: jeśli nie masz nic przeciwko, możesz udostępnić więcej na temat konfiguracji. Szczerze mówiąc, nie jestem tak naprawdę osobą z branży IT, więc proszę o cierpliwość wobec mnie i naprawdę doceniam wszystkie dotychczasowe dane. To, czego naprawdę potrzebuję, to ostatni pokój (master), aby uzyskać sygnał, a także pozwolić mi podłączyć VOIP do mojego routera. Ale router znajduje się w salonie. Czy mogę podłączyć VOIP do wtyczki ściennej? czy to zadziała? Czy w przypadku VOIP nawiązujesz do bezpłatnej cyfrowej linii głosowej M1? Jeśli tak, możesz rozważyć zakup pary telefonów bezprzewodowych DECT i podłączyć stację bazową z 1 słuchawką do czarnego M1 ONT, podczas gdy druga słuchawka znajduje się w głównej sypialni. W ten właśnie sposób skonfigurowałem mój telefon głosowy - po prostu zignoruj wszystkie gniazda na telefon i przejdź do DECT.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)