Nie można bezprzewodowo połączyć drukarki MG3620
#1

Czy ktoś używa tej drukarki?   Próbowałem przytrzymać przycisk wifi, ale on / off nie migał
Reply
#2

Zgodnie z instrukcją nie może bezpośrednio połączyć drukarki z urządzeniem. Musisz połączyć go z routerem, rzeczywiste kroki znajdują się w instrukcji. Na PC musisz użyć pakietu instalacyjnego sterownika. Będzie konfigurować, a także wyszukiwać drukarkę w sieci. Rzeczywiste kroki, które czasami potrzebuję, aby przypomnieć sobie, jak to zrobić ponieważ ostatnio zmieniłem też drukarkę podobnego typu. Teraz działa dobrze, każde urządzenie po prostu łączy się bezprzewodowo z VIA.
Reply
#3

Cześć, ustawiłem Pixma MG3620, ale nie mogę skonfigurować drukowania bezprzewodowego. Kontrolka zasilania i lampka wifi są włączone, co oznacza połączenie Postępowałem zgodnie ze wskazówkami, ale przytrzymanie przycisku komunikacji bezprzewodowej w celu uzyskania migającego przycisku zasilania nie działa. Trzymałem go wielokrotnie, za każdym razem przez ponad 15 sekund. Bezpośrednie USB może drukować, ale nie bezprzewodowo. Aplikacje nie mogą również wykryć drukarki na mojej liście wifi.
Reply
#4

zadzwoń do ich wsparcia technicznego. nikt nie używa tej drukarki
Reply
#5

Greent napisał: Cześć, ustawiłem Pixma MG3620, ale nie mogę skonfigurować drukowania bezprzewodowego. Kontrolka zasilania i lampka wifi są włączone, co oznacza połączenie Postępowałem zgodnie ze wskazówkami, ale przytrzymanie przycisku komunikacji bezprzewodowej w celu uzyskania migającego przycisku zasilania nie działa. Trzymałem go wielokrotnie, za każdym razem przez ponad 15 sekund. Bezpośrednie USB może drukować, ale nie bezprzewodowo. Aplikacje nie mogą również wykryć drukarki na mojej liście wifi. Zadzwoń Canon poszukuje porady, ponieważ w ramach narzędzia sieciowego, jeśli nie można go wykryć. Być może trzeba było wykonać drukarkę z błędem lub pewne ustawienie.
Reply
#6

Dziękuję. Dzwonią do mnie, aby zresetować fabrykę, a jeśli jakiś problem, zadzwoń ponownie. Najwyraźniej znalazłem kogoś z tego forum, który również opublikował podobny problem około czerwca, szukając rozwiązania, a nawet użytkownicy kanonu amerykańskiego również dostali ten problem.
Reply


Forum Jump:

Nie można bezprzewodowo połączyć drukarki MG3620
Avg. rating: 0 out of 0 votes
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)