Który sklep w Sim Lim Square sprzedaje kabel płaski CAT 7?
#1

Pozdrowienia,    Ktoś wie, który sklep w Slim Lim Square sprzedaje kabel Cat 7 Flat w najlepszej cenie?    Szukam ilości: 2 z 2m i ilości: 1 0f 10m, każdy może podzielić się najlepszą ceną?    dzięki!
Reply
#2

Wiele sklepów na 4. i 5. piętrze SLS sprzedaje kable Cat.7. Cybermind jest jednym z nich. Jeśli chodzi o najlepszą cenę, wykonaj kilka prac nóg, aby dowiedzieć się, która z nich jest najtańsza.
Reply
#3

Dziękuję bardzo ~
Reply
#4

Cat7 nie jest jeszcze ratyfikowany przez IEEE. Wszystkie widziane przez ciebie kable są niestandardowe, a jakość różni się w zależności od marki. Również kable płaskie nie będą standardem, zwłaszcza że kable z wyższymi kotami będą wymagały większej eliminacji przesłuchu, aby działać przy wyższych częstotliwościach, których nie obsługują kable płaskie.
Reply
#5

Jaka jest różnica między kablami cat 6 a cat7?
Reply
#6

Szybkość i cena [Mubiq] napisał: Jaka jest różnica między kablami cat 6 a cat7?
Reply
#7

[Mubiq] napisał: Jaka jest różnica między kablami cat 6 a cat7? Podobnie jak to, co powiedział negativzero, praktycznie wszystkie kable Cat 7, które widzisz w SLS lub SLT, są w rzeczywistości fałszywymi. Nawet większość Cat 6 to podróbki. Ci producenci kabli drukują tylko to, co im się podoba. Nie kosztuje więcej, aby wydrukować Cat 7 zamiast 6 lub 5e. Dobra jakość Cat 5e będzie w stanie dostarczyć 1 Gbps. Osobiście używam oryginalnego AMP Tyco (nie tych fałszywych, które widzisz na eBayu) wyłącznie w moim domu, a najdłuższy jest jak 50 + m działający na zewnątrz 24/7 bez problemu przez ponad 2 lata. Ostatnio przeprowadziłem test iperf i nadal otrzymuję z tego kabla> 900 Mb / s!
Reply


Forum Jump:

Który sklep w Sim Lim Square sprzedaje kabel płaski CAT 7?
Avg. rating: 0 out of 0 votes
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)