Czy dostanę 144 Hz, jeśli ustawię niestandardową rozdzielczość?
#1

Obecnie na 1600x1080.
Reply
#2

To zależy od twojego monitora.
Reply
#3

Używając benq xl 2411
Reply
#4

Przejdź do właściwości karty graficznej.
Reply
#5

Znaczenie? Przepraszam, nie do końca rozumiem
Reply
#6

Nhitecurse napisał: Używając benq xl 2411 Twoja natywna rozdzielczość to 1920 * 1080, więc nie wiem, dlaczego używasz 1600 Należy przejść do ustawień karty graficznej w systemie Windows i ustawić częstotliwość odświeżania
Reply
#7

Ech? Znowu jak deja vu. Właśnie rozmawiałem o tym monitorze chwilę temu. TS ma taką samą sytuację jak ty. Wystarczy przeczytać wątek 1 strony, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problem. Link: http://forums.hardwarezone.com.sg/ha...z-5671598.html
Reply
#8

Odpowiedź brzmi: nie, nie będziesz w stanie uzyskać 144 Hz na monitorze, którego teraz używasz, w niższej rozdzielczości niż natywna rozdzielczość 1920 x 1080. Mówiąc tak, możesz użyć więcej niż 60 Hz, jeśli używasz niestandardowej rozdzielczości lub ustawień wstępnych obsługiwanych przez monitor. Zależy to również od tego, czy gra ma opcje / ustawienia, które obsługują rozdzielczość i częstotliwość odświeżania, na których chcesz grać, używany typ kabla, a także używane gpu (starszy gp lub igp może go nie obsługiwać), a na koniec spójrz i przeczytaj podręcznik do tego. Dla wygody, chociaż załączyłem tę konkretną stronę poniżej. Również notatka niż działająca w niższej rozdzielczości przyniesie rozmazany obraz w porównaniu z rodzimym, chociaż sądzę, że chcesz więcej klatek na sekundę przy niższej rozdzielczości i to zależy od ciebie. Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)