brak wyjścia hdmi w sterowniku win7 + hd4000
#1

mój komp: intel i7 3770, MSI mATX z77 mobo, 2x monitor.   Używam podwójnego wyświetlacza. podczas ładowania systemu Windows dwa monitory są dublowane. tuż przed pojawieniem się ekranu logowania do systemu Windows 7 mój monitor podłączony przez HDMI przechodzi w tryb uśpienia. wyświetlacz hdmi nie zasypia, nawet jeśli jest jedynym wyjściem podłączonym.   ktoś, kto ma takie same problemy? Próbowałem ponownie zainstalować okna. ponowna instalacja sterowników (z mobo cd i intel's webby). Gaaaaaah.
Reply
#2

Sprawdź ustawienia Catalyst Control Center? Czy może wykryć wszystkie wyświetlacze?
Reply
#3

LimCHD napisał: Sprawdź ustawienia Catalyst Control Center? Czy może wykryć wszystkie wyświetlacze? Catalyst jest dla AMD (ATI). ja używałem intel na pokładzie gfx. w każdym razie oprogramowanie intel nie widzi monitora (w przeciwnym razie oferuje tryb podwójnego wyświetlania). W Menedżerze urządzeń również nie widać monitora (hdmi). zzz. podwójny monitor w ubuntu działa doskonale.
Reply
#4

może chciałbyś przekazać informacje zwrotne firmie do tego problemu? eatsleeplim napisał: Catalyst jest dla AMD (ATI). ja używałem intel na pokładzie gfx. w każdym razie oprogramowanie intel nie widzi monitora (w przeciwnym razie oferuje tryb podwójnego wyświetlania). W Menedżerze urządzeń również nie widać monitora (hdmi). zzz. podwójny monitor w ubuntu działa doskonale.
Reply
#5

ochpsx2011 napisał: może chciałbyś przekazać informacje zwrotne firmie do tego problemu? MSI (producent mobo) lub Intel lub Microsoft? Chciałbym sprawdzić, czy inni użytkownicy mają podobne problemy jak ja ... Cóż, widziałem użytkownika z podobnymi problemami (inny mobo z77) na forach intel z mostem bluszczowym, ale udało mu się go rozwiązać (czego nie zrobiłem). Próbowałem tego, co zrobił (przez odinstalowanie i wyczyszczenie wpisu rejestru dla oprogramowania intel, a następnie ponowne zainstalowanie bez innych danych itp.), Ale nie działał.
Reply
#6

Czy są jakieś błędy w menedżerze urządzeń monitora? Myślę, że mógłbym zostać kierowcą. Spróbuj pobrać nowy sterownik, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany. eatsleeplim napisał: Catalyst jest dla AMD (ATI). ja używałem intel na pokładzie gfx. w każdym razie oprogramowanie intel nie widzi monitora (w przeciwnym razie oferuje tryb podwójnego wyświetlania). W Menedżerze urządzeń również nie widać monitora (hdmi). zzz. podwójny monitor w ubuntu działa doskonale.
Reply
#7

brak błędów menedżera urządzeń. Próbowałem sterownika na dysku mobo i ze strony intel. a także ten z aktualizacji systemu Windows. i nie, nie rozwiązuje problemu.
Reply
#8

eatsleeplim napisał: Catalyst jest dla AMD (ATI). ja używałem intel na pokładzie gfx. w każdym razie oprogramowanie intel nie widzi monitora (w przeciwnym razie oferuje tryb podwójnego wyświetlania). W Menedżerze urządzeń również nie widać monitora (hdmi). zzz. podwójny monitor w ubuntu działa doskonale. -_- pomyślał, że hd4000 w twoim tytule nawiązuje do serii ATI HD 4000. Sprawdź z MSI, ponieważ innym facetem z innym mobo udało się rozwiązać jego. Próbowałeś zaktualizować BIOS?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)