[News] Sprawdź listę niestandardowych kart graficznych NVIDIA GeForce GTX 1650!
#1

NVIDIA właśnie zaprezentowała oparte na Turingu karty graficzne GeForce GTX 1650 z odrobiną oferty różnych producentów dodatków!     Zobacz pełną historię tutaj ...
Reply
#2

poczekaj, aż karta graficzna amd radeon wyłączy się. Słyszałem, że amd 3080 ma wydajność NVIDIA 1080 i kosztuje 250 USD za kartę referencyjną.
Reply
#3

Tan Gee Ming napisał: poczekaj, aż karta graficzna amd radeon wyłączy się. Słyszałem, że amd 3080 ma wydajność NVIDIA 1080 i kosztuje 250 USD za kartę referencyjną. Czy seria radeon x80 miała kiedykolwiek konkurować z serią geforce x50? Chyba że amd 3080 zacznie sprzedawać za 250 USD.
Reply
#4

Anttn Tan Gee Ming napisał: poczekaj, aż karta graficzna amd radeon wyłączy się. Słyszałem, że amd 3080 ma wydajność NVIDIA 1080 i kosztuje 250 USD za kartę referencyjną. Myślę, że miałeś na myśli w porównaniu z RTX 2080. W każdym razie nadal jest to niewystarczająca odpowiedź AMD, biorąc pod uwagę, że porównujesz GPU 7nm z GPU 16nm. Podczas gdy Nvidia mówi, że jest to 12nm, to w zasadzie jest to 16nm + według nazw firmy Intel. Chociaż mam nadzieję, że AMD nadrobi zaległości, abyśmy uzyskali lepsze ceny, nie spodziewam się, że zrobią to w krótkim okresie, przynajmniej nie z Navi, ponieważ wciąż opiera się na GCN.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)