Powolny Asus RT-N56U, aż do ponownego uruchomienia
#1

cześć   Zdałem sobie sprawę, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bitowym potoku). nie można płynnie odtwarzać YouTube do czasu ponownego uruchomienia.   Normalna?
Reply
#2

LKY156 napisał: cześć Zdałem sobie sprawę, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bitowym potoku). nie można płynnie odtwarzać YouTube do czasu ponownego uruchomienia. Normalna? żadnych takich problemów z moim RT-N56U więc to nie jest normalne
Reply
#3

Czy możesz telnetować się do routera? Powinieneś sprawdzić conntrack_udp_timeout w ustawieniach sysctl. Ponieważ zadanie UDP jest wykonywane po wysłaniu przez pakiet, udp_timeout powinien być krótki, aby uniknąć podejmowania wpisów conntrack. Torrentowanie generuje wiele wpisów tcp i udp, więc powinieneś je szybko upuścić. Niektóre urządzenia sieciowe mają szalone ustawienia po 24 godzinach. Jeśli ASUS to czyta, powinni wprowadzić zmiany.
Reply
#4

LKY156 napisał: cześć Zdałem sobie sprawę, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bitowym potoku). nie można płynnie odtwarzać YouTube do czasu ponownego uruchomienia. Normalna? Jeśli nie masz nic przeciwko ryzyku (przygotuj dysk odzyskiwania ASUS), spróbuj oprogramowania układowego padavan. Myślę, że część problemu pochodzi ze sposobu, w jaki oprogramowanie układowe ASUS przechowuje niepotrzebne dzienniki. wyłącz wszystkie opcje logowania. Powinno to rozwiązać większość problemów, ale ostatni bit to logi systemowe, których nie można wyłączyć (a ASUS robi to niewłaściwie, co prowadzi do przytłoczenia logów w systemie). Oprogramowanie układowe Padavan obsługuje przynajmniej logi systemowe.
Reply
#5

LKY156 napisał: cześć Zdałem sobie sprawę, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bitowym potoku). nie można płynnie odtwarzać YouTube do czasu ponownego uruchomienia. Normalna? Kiedy powiedziałeś „zrestartuj”, czy jest on wyłączony lub kliknij przycisk „reset”?
Reply
#6

Ci, którzy mają N56, mogą potwierdzić, co następuje: 1. Czy masz do czynienia ze spowolnieniem sieci, jeśli torrent jest super ciężki (np. 150 połączeń na torrent i 10 torrentów)? 2. Czy korzystasz z oprogramowania sprzętowego? Myślę o zdobyciu N56, ale przestraszony zawiesza się / spowalnia, jeśli BT za dużo. Dzięki! Aby uruchomić wątek: Które oprogramowanie sprzętowe dla twojego N56 używasz? Jakie jest także połączenie internetowe? Czy to ADSL?
Reply
#7

Sprockett napisał: Ci, którzy mają N56, mogą potwierdzić, co następuje: 1. Czy masz do czynienia ze spowolnieniem sieci, jeśli torrent jest super ciężki (np. 150 połączeń na torrent i 10 torrentów)? 2. Czy korzystasz z oprogramowania sprzętowego? Myślę o zdobyciu N56, ale przestraszony zawiesza się / spowalnia, jeśli BT za dużo. Dzięki! Aby uruchomić wątek: Które oprogramowanie sprzętowe dla twojego N56 używasz? Jakie jest także połączenie internetowe? Czy to ADSL? właściwie żadnych problemów na moim końcu od początku, firmware akcji lub modyfikacji. Router jest dobry do torrentowania. Problem, z którym zmaga się Ts, jest prawdopodobnie ograniczony.
Reply
#8

ok, dziękuję, bracie ... zdobędę sobie 1 kawałek ... Qubicfactor napisał: właściwie żadnych problemów na moim końcu od początku, firmware akcji lub modyfikacji. Router jest dobry do torrentowania. Problem, z którym zmaga się Ts, jest prawdopodobnie ograniczony.
Reply
#9

LKY156 napisał: cześć Zdałem sobie sprawę, że Asus ma tendencję do spowalniania w ciągu kilku dni (ESP po bitowym potoku). nie można płynnie odtwarzać YouTube do czasu ponownego uruchomienia. Normalna? Tak, ten model całkiem niezły, musi zrestartować router jak co 2 dni. a wbudowany dziennik systemowy również jest do niczego ... nie mówi wiele o problemie. asus ... westchnienie .... zdarzyło się tylko, jeśli BT, jeśli nie BT, to jest ok ....
Reply
#10

binary_0011 napisał: Tak, ten model całkiem niezły, musi zrestartować router jak co 2 dni. a wbudowany dziennik systemowy również jest do niczego ... nie mówi wiele o problemie. asus ... westchnienie .... zdarzyło się tylko, jeśli BT, jeśli nie BT, to jest ok .... Czy mogę wiedzieć, kiedy powiedziano „zrestartuj”, czy jest to po prostu wyłączone zasilanie lub kliknij przycisk „reset”? Chcę wiedzieć o moim zestawie. Dzięki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)