Zalecenia dotyczące kart dźwiękowych?
#1

Cześć wszystkim   Używanie wbudowanego układu dźwięku Realtek teraz. Mobo to Asrock A350B PRO4, Ryzen 5 1600, a głośnikami są Edifiers R1700BT, połączone z Monster iCables.   Najczęściej słucha się muzyki, filmów i gier, takich jak Diablo3, Total War   Zastanawiam się nad kartą dźwiękową, aby jak najlepiej wykorzystać moje ustawienia. Ale przyzwoita cena.   Jakieś zalecenia? Może te sonary Asusa?   Dzięki
Reply
#2

Budżet? Poziom wejścia DAC + AMP będzie Fiio K3
Reply
#3

Używam tego: https://sg.creative.com/p/sound-cards/sound-blaster-z Wysłane z Wszechświata Gdzie różowy PWNED wszystko używając GAGT
Reply
#4

长眉 师父 空 海 napisał: Budżet? Poziom wejścia DAC + AMP będzie Fiio K3 czy naprawdę czujesz różnicę między rzeczywistym pokładem a tym? Jak to połączyć? Czy to z płyty głównej USB? Dzięki!
Reply
#5

taquito napisał: czy naprawdę czujesz różnicę między rzeczywistym pokładem a tym? Jak to połączyć? Czy to z płyty głównej USB? Dzięki! Karta dźwiękowa będzie brzmiała lepiej niż na pokładzie. Albo Creative wewnętrzny, jak seria Z. Lub Kreatywna zewnętrzna karta dźwiękowa, jak muzyka cyfrowa xfi.
Reply
#6

techidiot napisał: Karta dźwiękowa będzie brzmiała lepiej niż na pokładzie. Albo Creative wewnętrzny, jak seria Z. Lub Kreatywna zewnętrzna karta dźwiękowa, jak muzyka cyfrowa xfi. Cześć, pytanie dla początkujących tutaj ... co byłoby lepsze? on-pci-e lub external? jeśli wewnętrzny, podłącz najlepiej przez RCA lub 3,5 mm jack do aktywnych głośników? jeśli zewnętrzna - podłączona do komputera / laptopa przez USB? a następnie połączony z głośnikami / słuchawkami przez 3,5 m? Dzięki
Reply
#7

Sgdobermann napisał: Cześć, pytanie dla początkujących tutaj ... co byłoby lepsze? on-pci-e lub external? jeśli wewnętrzny, podłącz najlepiej przez RCA lub 3,5 mm jack do aktywnych głośników? jeśli zewnętrzna - podłączona do komputera / laptopa przez USB? a następnie połączony z głośnikami / słuchawkami przez 3,5 m? Dzięki Zewnętrzne USB jest najlepsze. Wewnętrzne będą miały zakłócenia elektryczne i hałas.
Reply
#8

taquito napisał: czy naprawdę czujesz różnicę między rzeczywistym pokładem a tym? Jak to połączyć? Czy to z płyty głównej USB? Dzięki! Połącz przez USB. Różnica zależy od głośników / słuchawek. Jeśli używasz dodatkowych słuchawek basowych, a następnie włączasz dodatkowy bas i wzmacniacz naprawdę może odczuć różnicę.
Reply
#9

长眉 师父 空 海 napisał: Połącz przez USB. Różnica zależy od głośników / słuchawek. Jeśli używasz dodatkowych słuchawek basowych, a następnie włączasz dodatkowy bas i wzmacniacz naprawdę może odczuć różnicę. Jeśli nie jestem basistą, ale chcę brzmieć dobrej jakości, to czy powinienem dostać DAC?
Reply
#10

taquito napisał: Jeśli nie jestem basistą, ale chcę brzmieć dobrej jakości, to czy powinienem dostać DAC? 1) Zależy od jakości pliku dźwiękowego 2) Zależy od głośników 3) Zależy od twoich uszu Dźwięk jest bardzo subiektywny. Na przykład. odtwarzasz tę samą muzykę ze swojego komputera w porównaniu z telefonem komórkowym do głośników, możesz poczuć różnicę, czy nie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)