Zalecenie karty graficznej
#1

Cześć, dawno nie grałem w grę na PC. Jak mój obecny komputer pracuje z GTX680. Karta graficzna wydaje się teraz dość droga w porównaniu z ostatnim razem. Nie jestem pewien, czy naprawdę potrzebuję RTX 2080 Ti.   1) Czy mam iść dalej i zdobyć RTX 2080 Ti? lub 2) Poczekaj, aż Super ogłosi? lub 3) Uzyskaj niższy model (jakie gry mogę grać lub unikać?)   Z przyjemnością wysłucham twojej opinii.   Będę grał w gwiezdnego obywatela, może też pomyśli o zdobyciu sprzętu VR.
Reply
#2

Jeśli nie jesteś zapalonym graczem i komputerem, po prostu zdobądź serię 10 karta graficzna NVIDIA.
Reply
#3

Łatwiej określić, którą kartę graficzną powinieneś otrzymać, wiedząc, jaką rozdzielczość i częstotliwość odświeżania będziesz grał w grach. Full HD, QHD lub 4k? 60hz lub 144hz lub 240hz? Na przykład, nie ma sensu uzyskiwać 2080 Ti, jeśli grasz tylko na Full HD @ 60hz, ponieważ będzie to super przesada
Reply
#4

Teraz mój monitor nadal jest w stanie pełnego HD, ale myślę o ekranie QHD lub 4K
Reply
#5

badbad2000 napisał: Cześć, dawno nie grałem w grę na PC. Jak mój obecny komputer pracuje z GTX680. Karta graficzna wydaje się teraz dość droga w porównaniu z ostatnim razem. Nie jestem pewien, czy naprawdę potrzebuję RTX 2080 Ti. 1) Czy mam iść dalej i zdobyć RTX 2080 Ti? lub 2) Poczekaj, aż Super ogłosi? lub 3) Uzyskaj niższy model (jakie gry mogę grać lub unikać?) Z przyjemnością wysłucham twojej opinii. Będę grał w gwiezdnego obywatela, może też pomyśli o zdobyciu sprzętu VR. Wszystko, co powyżej 1060, jest wystarczająco dobre dla VR i Star Citizen, ale musimy znać twój budżet na 1. miejscu. 2080ti może być przesadą w zależności od gier, w które grasz. Wysłane z OPPO Reno 10x za pomocą GAGT
Reply
#6

Poczekaj na navi i super, aby zwolnić
Reply
#7

teraz 1660ti jest dobrym wyborem ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)