Fiber Starhub Free 100 Mbps
#1

Cześć wszystkim, dostałem telefon od Starhuba i zaoferowali 12-miesięczny bezpłatny plan światłowodu 100 Mbps. Nie mogę jednak anulować spotkania, które będzie podlegało karze SGD200 ++. Mogę anulować w dowolnym momencie po instalacji w ciągu roku. Po roku opłata wyniesie 42 SGD miesięcznie. Każdy brat ma taką ofertę? Teraz trochę się martwię, że to oszustwo.
Reply
#2

Więcej szczegółów
Reply
#3

ustalają termin, aby zainstalować router 14 stycznia. Istniejące połączenie kablowe dla mojego telewizora nie zostanie przeniesione. Dotyczy tylko Internetu. Powiedzieli, że oferują to wybranym klientom.
Reply
#4

Darmowe 12 miesięcy, a następnie zapłacić kolejne 12 miesięcy
Reply
#5

po 12 miesiącach wynosi 42 USD miesięcznie. Możesz po tym nie kontynuować.
Reply
#6

Internet FOC? Woah brzmi jak dobry interes ...
Reply
#7

jeśli się nie mylę, opłata za połączenie szerokopasmowe wynosi 30 ++? nawet po zakończeniu umowy, która wynosi 12 miesięcy
Reply
#8

Myślisz, że musisz przeczytać drobny druk ....
Reply
#9

gundambob napisał: Cześć wszystkim, dostałem telefon od Starhuba i zaoferowali 12-miesięczny bezpłatny plan światłowodu 100 Mbps. Nie mogę jednak anulować spotkania, które będzie podlegało karze SGD200 ++. Mogę anulować w dowolnym momencie po instalacji w ciągu roku. Po roku opłata wyniesie 42 SGD miesięcznie. Każdy brat ma taką ofertę? Teraz trochę się martwię, że to oszustwo. http://forums.hardwarezone.com.sg/ne...r-4801547.html
Reply
#10

Tak. Rozmawiałem z Starhubem. Coo też mi to powiedział.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)