Pobieranie nie powiodło się przy 99%. Błąd sieci. Pomóż mi proszę
#1

Cześć,   Każdy ekspert od pobierania tutaj może mi pomóc?   Mam duże trudności z pobraniem tego:   Pobierz plik Beat_the_Mar_M.part06.rar   Do pobierania używam chrome. Zawsze kończyło się niepowodzeniem w połowie komunikatu o błędzie „Błąd, błąd sieciowy”. Próbowałem pobrać IE z tego samego problemu. Pobrałem więc Free Download Managera, mając nadzieję, że jeśli pobieranie się nie powiedzie, mogę kontynuować od miejsca, w którym zostało zatrzymane. Próbowałem ponownie, używając Chrome, ale chrome zignorował FDM i zaczął pobierać w zwykły sposób, i oczywiście nie powiódł się w połowie. Następnie spróbowałem na IE, tym razem zadziałał i zaczął pobierać przez FDM i udało mu się przejść aż do 99%, ponownie, nie powiodło się, mówiąc „nie można pobrać tego pliku”. Pobieranie w ogóle nie może zostać wznowione. Kiedy idę do mojego folderu pobierania, zobaczyłem, że ma on 400 MB, ale w postaci pliku eksploratora, a nie pliku rar, nie można otworzyć.   Jak w jaki sposób?
Reply
#2

Problem leży w bezpłatnych witrynach do pobrania.
Reply
#3

whaleshark87 napisał: Problem leży w bezpłatnych witrynach do pobrania. Cześć Whaleshark, używam ich darmowego trybu. Jeśli przejdę do trybu płatności i zapłacę za pierwszy miesiąc, czy uważasz, że to rozwiąże problem? Pobrałem części 1-4, nie ma problemu, ale z częścią 5 wciąż się utknąłem.
Reply
#4

Wykonuję dla Ciebie test pobierania. Pobieranie Chrome 29.0.1547.76m trwa teraz i potrwa ponad 2 godziny. Serwer ograniczający prędkość pobierania do od 43,3 KB / s do 53.x KB / s. Będę aktualizować tutaj, gdy zostanie to zrobione lub gdy wystąpi problem. Uwaga: od czasu darmowego pobrania użytkownika nie mogę wykonywać równoczesnego z IE10.
Reply
#5

W międzyczasie możesz sprawdzić dwie rzeczy: 1) Czy na dysku twardym jest wystarczająco dużo miejsca? 2) Uruchomione oprogramowanie antywirusowe / zabezpieczające Internet. Wiadomo, że zakłócają i mogą zatrzymać zapisywanie pliku końcowego na dysku twardym, a więc na poziomie 99%. Dla mnie takie oprogramowanie spowalnia komputer i może usuwać uzasadnione dobre pliki. Jedynym, którego używam, jest Microsoft Defender, dobry w tym, do czego został zaprojektowany i nie jest nachalny. Wystarczająco dobrze dla mnie.
Reply
#6

upgrade napisał: Wykonuję dla Ciebie test pobierania. Pobieranie Chrome 29.0.1547.76m trwa teraz i potrwa ponad 2 godziny. Serwer ograniczający prędkość pobierania do od 43,3 KB / s do 53.x KB / s. Będę aktualizować tutaj, gdy zostanie to zrobione lub gdy wystąpi problem. Uwaga: od czasu darmowego pobrania użytkownika nie mogę wykonywać równoczesnego z IE10. Nie mam szczęścia, dostaję błąd sieci. Tak więc, jak powiedział whaleshark87, problem dotyczy strony pobierania.
Reply
#7

Dzień dobry Upgrade, Wielkie dzięki za Twoją pomoc! To pobieranie trwa 3-4 godziny, a ty naprawdę pomagasz mi to przetestować, a ty mnie nawet nie znasz. Jesteś naprawdę miły i pomocny. Miejsce na dysku więcej niż wystarczająco la. Ten plik jest tylko mniej niż 1 koncert. Mój antywirus to MS Security Essentials. Próbowałem się wyłączyć, ale pobieranie nie mogło się zakończyć. Tak, ponieważ ty również masz ten sam problem, co oznacza, że problem nie leży u mnie, wieloryb ma rację. Będę musiał polować na alternatywne strony pobierania. Niektóre osoby płacą 5 tys. USD za całą serię. To jest kurs handlu forex. Dzięki za rozjaśnienie mojego dnia. Masz dobrą niedzielę!
Reply
#8

Problemem jest albo strona, albo sam plik.
Reply
#9

Niektóre witryny celowo zawiodły ładowanie pliku 401 MB, przy 400 MB, Odcina cię. Tak działają te bezpłatne witryny. Zmuszają cię do zapłaty.
Reply
#10

Wah lau, wyobraź sobie, że cały plik jest podzielony na części, a jedna część jest spieprzona, aby ściągacze płacili. whaleshark87 napisał: Niektóre witryny celowo zawiodły ładowanie pliku 401 MB, przy 400 MB, Odcina cię. Tak działają te bezpłatne witryny. Zmuszają cię do zapłaty.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)