Proszę mi pomóc w ustawieniu, dzięki!
#1

Pozdrowienia,    Stoję przed pewnym problemem, że nie mogę dotrzeć do 1000 gigabitów w moim M1 Fiber Broadband z nowo zakupionym kablem Cat-7. Zawsze pokazuje mi przybliżoną wartość 96 + Mb / s podczas uruchamiania testu prędkości. Patrząc na stan Internetu, wyświetlano go jako 100 Mb / s zamiast 1 Gb / s !!      Początkowo myślałem, że to mój problem z kablem, więc postanowiłem spróbować na innym urządzeniu, jakim jest mój laptop ASUS, i działa dobrze, co daje prędkość około 212 + mbps.    Teraz naprawdę nie wiem, co się stało i nie jestem pewien, czy muszę wykonać jakiekolwiek ustawienie wbudowanej sieci LAN, czyli „Adapter sieciowy> Zaawansowane”    Kontroler rodziny Realtek PCIe GBE Kierowca: 7.77.1126.2013 z dnia 26 listopada 2013 r. Model płyty głównej: ASrock Z77 Extreme4-m.    Proszę, pomóż mi, dzięki !! pchltws
Reply
#2

pchltws napisał: Pozdrowienia, Stoję przed pewnym problemem, że nie mogę dotrzeć do 1000 gigabitów w moim M1 Fiber Broadband z nowo zakupionym kablem Cat-7. Zawsze pokazuje mi przybliżoną wartość 96 + Mb / s podczas uruchamiania testu prędkości. Patrząc na stan Internetu, wyświetlano go jako 100 Mb / s zamiast 1 Gb / s !! Początkowo myślałem, że to mój problem z kablem, więc postanowiłem spróbować na innym urządzeniu, jakim jest mój laptop ASUS, i działa dobrze, co daje prędkość około 212 + mbps. Teraz naprawdę nie wiem, co się stało i nie jestem pewien, czy muszę wykonać jakiekolwiek ustawienie wbudowanej sieci LAN, czyli „Adapter sieciowy> Zaawansowane” Kontroler rodziny Realtek PCIe GBE Kierowca: 7.77.1126.2013 z dnia 26 listopada 2013 r. Model płyty głównej: ASrock Z77 Extreme4-m. Proszę, pomóż mi, dzięki !! pchltws Jakiego routera używasz?
Reply
#3

W tym momencie omijam router i idę prosto, aby go przetestować. Modemn -> cpu.
Reply
#4

sprawdź specyfikację płyty głównej i sprawdź, czy wbudowana sieć LAN może obsługiwać gigabit lub nie. ponieważ nie jest to problem z kablem, musi to być problem z kartą sieciową. zakładanie każdego innego połączenia w konfiguracji jest takie samo.
Reply
#5

Sprawdzona płyta główna, czy jest to obsługa gigabitowa. Ale nadal nie wiem, co się stanie. Każdy ekspert proszę mi pomóc, dzięki !!
Reply
#6

może to pomoże ... nie zaznajomiony z twoją kartą sieciową ... może być również konieczne sprawdzenie zgodności systemu operacyjnego z kartą sieciową. spróbuj zaktualizować najnowsze sterowniki płyty głównej .. sprawdź ustawienia zaawansowane dostępne dla karty sieciowej .. Włączanie gigabitowej sieci Ethernet? ... Adapter Realtek Wired nie łączy się z prędkością Gigabit. - Forum pomocy technicznej HP - 1180971
Reply
#7

Zmęczę linki, ale nadal nie mogę zmienić na 1000 Mb / s. Proszę mi pomóc?
Reply
#8

wypróbuj inny kabel sieciowy.
Reply
#9

Zrób zrzuty ekranu z zaawansowanych ustawień i opublikuj je tutaj.
Reply
#10

Czy masz na myśli „Ustawienia zaawansowane” na karcie sieciowej?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)