Zestaw Samsung B-Die DDR4 3600 32 GB do Ryzen
#1

Przygotowując się do mojej aktualizacji do nadchodzącej serii Ryzen 3000, zacząłem rozglądać się za baranami o wyższej prędkości niż moje obecne. Chociaż mogę znaleźć zestawy DDR4 3600 16 GB lokalnie, nie mogę znaleźć tych 32 GB.   Korzystałem z tej strony: https://benzhaomin.github.io/bdiefinder/ dla Samsung B-Die, ponieważ mają one działać lepiej z Ryzen.   Czy ktoś widział je lokalnie? Nie za bardzo interesuję się marką tak długo, jak lokalna dystrybucja, więc będę musiał spojrzeć na Newegg czy coś takiego.   Dzięki!
Reply
#2

Nigdy nie sprawdzaj za pomocą jonowych di di?
Reply
#3

Wcięcie brata Oszczędzaj czas. Ja sam szukałem tylko 2 tygodnie. Skończyło się wcięcie. Lokalnie wszystkie cl19 3600 mhz jak snajper x
Reply
#4

Royfrosty napisał: Wcięcie brata Oszczędzaj czas. Ja sam szukałem tylko 2 tygodnie. Skończyło się wcięcie. Lokalnie wszystkie cl19 3600 mhz jak snajper x Ident z Corbell dla snajpera x? Wysłane z Samsung SM-G955F przy użyciu GAGT
Reply
#5

ragnarok95 napisał: Nigdy nie sprawdzaj za pomocą jonowych di di? Corsair B-Die to RGB, którego nie lubię Wysłane z Samsung SM-G955F przy użyciu GAGT
Reply
#6

KWSW napisał: Ident z Corbell dla snajpera x? Wysłane z Samsung SM-G955F przy użyciu GAGT Jak lokalnie, jeśli chcesz kupić na tej częstotliwości, masz tylko gskill sniper x na cl19. I to nie jest baran die. Zakończyłem indent trident z non rgb 3733mhz 2x16gb kit cl17. Który jest b die. Niezależnie od tego, pomimo b die, Ryzen MOŻE nie być w stanie dobrze obsłużyć modułu pamięci o dużej pojemności. Ale kto wie? Może Ryzen 2 aka 3000 będzie w stanie to zrobić?
Reply
#7

Royfrosty napisał: Jak lokalnie, jeśli chcesz kupić na tej częstotliwości, masz tylko gskill sniper x na cl19. I to nie jest baran die. Zakończyłem indent trident z non rgb 3733mhz 2x16gb kit cl17. Który jest b die. Niezależnie od tego, pomimo b die, Ryzen MOŻE nie być w stanie dobrze obsłużyć modułu pamięci o dużej pojemności. Ale kto wie? Może Ryzen 2 aka 3000 będzie w stanie to zrobić? Jestem pewien, że to wciąż lepsze niż to, co mam teraz
Reply
#8

KWSW napisał: Jestem pewien, że to wciąż lepsze niż to, co mam teraz Lol. Powinieneś wiedzieć, kogo szukać Lah. Idź go znaleźć. Czy wcięcie. Wycena również nie szkodzi pytaniu. Chyba że naprawdę tego potrzebujesz.
Reply
#9

Czy wcięcie Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply
#10

po prostu ciekawy ... czy naprawdę potrzebuje B-die dla Ryzena? problemy z kompatybilnością z dużą prędkością? btw, czekam, aż Ryzen 3000 zastąpi moją starą platformę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)