Asus DDNS w dół?
#1

Jak w tytule?
Reply
#2

czy to wcześniej działało dla ciebie?
Reply
#3

badsector napisał: czy to wcześniej działało dla ciebie? Zdałem sobie sprawę, że przestało działać dzisiaj ... Działa dobrze wcześniej
Reply
#4

Squarepipe napisał: Zdałem sobie sprawę, że przestało działać dzisiaj ... Działa dobrze wcześniej Widzę. nigdy nie udaje mi się to osiągnąć przez lata.
Reply
#5

Asus ddns zdaje się zanikać przez ponad 1 lub 2 dni w miesiącu, kiedy go używałem. Przełącz się na duckdns bez żadnych problemów
Reply
#6

Nie korzystałem wczoraj, ale dzisiaj wydaje się, że działa. Co z TS? Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply
#7

lohsenglte napisał: Nie korzystałem wczoraj, ale dzisiaj wydaje się, że działa. Co z TS? Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Tak działa teraz ... Po 2 dniach przestoju
Reply
#8

dryteletubby napisał: Asus ddns zdaje się zanikać przez ponad 1 lub 2 dni w miesiącu, kiedy go używałem. Przełącz się na duckdns bez żadnych problemów Jak mogę korzystać z duckdns? Wybór Asd ddns nie obejmuje duckdns
Reply
#9

Squarepipe napisał: Jak mogę korzystać z duckdns? Wybór Asd ddns nie obejmuje duckdns Używam kontenera dokującego linuxserver.io. Spróbuj najpierw sprawdzić, czy w routerze Asus są wbudowane inne bezpłatne opcje ddns
Reply
#10

I asus znowu się spuszcza
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)