POMOC - pierwsza konfiguracja światłowodu
#1

Cześć chłopaki! Przeprowadzę się do wypożyczalni HDB na początku przyszłego roku i nie jestem pewien, jakie ustawienia światłowodów powinienem uzyskać. Mieszkanie ma około 990 m2, 4 pokojowe mieszkanie.   Nasze korzystanie z Internetu będzie przeznaczone do gier / streamingu wideo / urządzeń inteligentnych dla 2 użytkowników. Oto niektóre opcje, na które patrzę za 1 Gb / s:   Whizcomms - Bezprzewodowa siatka Askey ap5100w: 44 USD / mies Pakiet M1: 1 Gb / s ASUS Trio @ 49 USD / mies MyRepublic: Deco M9 Plus Wi-Fi mesh 1 Gbps @ 54,99 USD / mies   Czy musimy korzystać z routerów sieciowych? Czy zwykły router byłby wystarczający? Nie jestem bardzo techniczną osobą, więc byłoby miło, gdybyśmy mogli uniknąć bardzo żargonu lub technicznych żargonów. DZIĘKUJĘ CI!
Reply
#2

jeśli to te nowsze BTO, które zostały zbudowane w 2010 roku. ich ściany są trochę bardziej wzmocnione stalą, a zatem wpłyną na sygnały bezprzewodowe, nawet jeśli jest to tylko ściana pośrednia, pomyśl o tym, ponieważ wszystkie ściany są jak stalowe klatki. ALE zaletą tych BTO jest to, że są one wyposażone w jakieś wbudowane okablowanie LAN z elektrycznej skrzynki rozdzielczej, więc w połączeniu z parą (2x) routerów Wi-Fi powinno działać dobrze, należy je umieścić w salonie i kolejny w tylnej części domu, który zazwyczaj jest główną sypialnią.
Reply
#3

Dziękuję mun_hoe! Myślę, że pójdziemy z Whizcomms lub M1, ponieważ jest to jedna z najtańszych opcji. Nie udało się znaleźć żadnych recenzji na Whizcomms. Wszelkie przemyślenia na temat tego dostawcy Internetu?
Reply
#4

alterpath napisał: Dziękuję mun_hoe! Myślę, że pójdziemy z Whizcomms lub M1, ponieważ jest to jedna z najtańszych opcji. Nie udało się znaleźć żadnych recenzji na Whizcomms. Wszelkie przemyślenia na temat tego dostawcy Internetu? https://forums.hardwarezone.com.sg/next-...64-31.html
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)