Singtel Fibre Powolne
#1

Na 200Mbps i jestem tylko w stanie uzyskać tego rodzaju prędkościach dl
Reply
#2

Korzystanie z bezprzewodowej lub HomePlug ? ( Na podstawie pic, które nazywa się szybciej niż 77 % użytkowników SG ???? )
Reply
#3

ussr_1991 napisał: Korzystanie z bezprzewodowej lub HomePlug ? ( Na podstawie pic, które nazywa się szybciej niż 77 % użytkowników SG ???? ) Homeplug . Bezpośrednie połączenie za pomocą mojego laptopa jest 40Mbps blaty .
Reply
#4

SpatnaX napisał: Homeplug . Bezpośrednie połączenie za pomocą mojego laptopa jest 40Mbps blaty . Zgodnie SPO Singtel Fiber nie pozwala HomePlugs ... i btw , WiFi , co jest lepsze ... najlepiej zrobić okablowanie .... test speedtest.singnet.com.sg
Reply
#5

azrin619 napisał: Zgodnie SPO Singtel Fiber nie pozwala HomePlugs ... i btw , WiFi , co jest lepsze ... najlepiej zrobić okablowanie .... test speedtest.singnet.com.sg Próbowałem przewodowy , ale wciąż nie mogę uzyskać lepsze prędkości. Maksymalna mogę uderzyć to 40Mbps .
Reply
#6

Kopalnia jest również taka sama , topy to 40Mbps , na drut , a sam go używać.
Reply
#7

1st. Czas testu jest ważny. 2nd. Proszę sprawdzić kabel ( vi cat6 jest najlepszy) , upewnij się, że wszystkie port jest 1GB 100MB . 3rd. Speedtest jest tylko w celach informacyjnych , może tylko udowodnić, że sieć jest podłączona. 4-ty rzeczywiście prędkość zależy od obu stron , to i strona, którą odwiedził .
Reply
#8

WRT54GS napisał: 1st. Czas testu jest ważny. 2nd. Proszę sprawdzić kabel ( vi cat6 jest najlepszy) , upewnij się, że wszystkie port jest 1GB 100MB . 3rd. Speedtest jest tylko w celach informacyjnych , może tylko udowodnić, że sieć jest podłączona. 4-ty rzeczywiście prędkość zależy od obu stron , to i strona, którą odwiedził . 4 : Bardzo prawdziwe, jeśli wynik speedtest jest szybki, ale rzeczywiste doświadczenie jest powolny, to może być problemem witryny ( Więc nawet 1Gbps serwis za 500 $ miesięcznie też nie ma sensu ). Ale TS mówi nawet wynik SpeedTest jest powolny , który jest nieco BOH kor Leng leh ..... Taki test powinien mieć więcej niż wystarczającej przepustowości co?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)