GPU poleca
#1

Mam 2 monitory o rozdzielczości 1440p każdy. zazwyczaj będę grał wow w maksymalnych ustawieniach na jednym, a jakiś film / program telewizyjny będzie odtwarzany na drugim w jakości Full HD.   dostanę nowy sprzęt, ale muszę wiedzieć, którego procesora wymagam
Reply
#2

1070ti dla budżetu, 2080, jeśli masz pieniądze na rozdmuch 1080ti, jeśli uda ci się go znaleźć 1070ti około 500-600 coś 1080ti około mniej niż 1k pierwszej ręki lub około 800 dla drugiej ręki. jeśli uda ci się go znaleźć. 2080 około 1k to dobra okazja. Polowanie na powodzenia Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#3

Kup moją Vegę 56
Reply
#4

Alexis napisał: Kup moją vegę 56 Prosimy o zamieszczenie swojej sprzedaży tylko na rynku.
Reply
#5

Alexls napisał: Kup moją Vegę 56 Tylko ostrzeżenie, możesz naruszać zasady promowania własnych towarów / usług. Jeśli do tej pory go nie otrzymałeś, oznacza to, że mody były jak dotąd łagodne. Nie pchaj szczęścia. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT
Reply
#6

singupingu napisał: Tylko ostrzeżenie, możesz naruszać zasady promowania własnych towarów / usług. Jeśli do tej pory go nie otrzymałeś, oznacza to, że mody były jak dotąd łagodne. Nie pchaj szczęścia. Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3003 za pomocą GAGT shadow84 napisał: Opublikuj swoją sprzedaż tylko na rynku. Lulzz din wiedział, że taka zasada
Reply
#7

oddelegowanie rekomendacji singupingu: gtx1070ti lub lepsza
Reply
#8

Wygląda na to, że będzie to rok 2080. Istnieje jednak wiele różnych wersji różnych marek. Jak mam wybrać? Na podstawie ceny?
Reply
#9

Alexis napisała: Lulz nie wiem, czy ma taką zasadę. Idź przeczytać przyklejony wątek przez życie.
Reply
#10

sherylsim napisał: Wygląda na to, że będzie to rok 2080. Istnieje jednak wiele różnych wersji różnych marek. Jak mam wybrać? Na podstawie ceny? Każdy może doradzić
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)