MU-MIMO - Stały czy nie?
#1

Czytałem o routerach różnych marek i technologiach, które zmusiły mnie do WOW, a potem zauważyłem coś, co jest oferowane - MU-MIMO !!!   MU-MIMO = wielu użytkowników wiele wejść i wiele wyjść = router obsługujący wiele urządzeń jednocześnie.   Znaczenie?   - przyspieszenie sieci - zwiększenie pojemności> Twoja sieć domowa może obsłużyć więcej urządzeń Wi-Fi   Czy mogę doradzić, czy to dobrze, czy nie? Jak ważne jest to jako specyfikacja produktu dla użytkownika końcowego takiego jak ja?   * p / s: Do tej pory znam Linksys AC2600, ale widziałem z CNet, że D-Link ma coś takiego> machiam, jak mój czerwony pająk, młodszy i starszy brat. HAHAHAHA ... http://www.cnet.com/news/d-link-ultr...ardware-specs/
Reply
#2

AshSim napisał: Czytałem o routerach różnych marek i technologiach, które zmusiły mnie do WOW, a potem zauważyłem coś, co jest oferowane - MU-MIMO !!! MU-MIMO = wielu użytkowników wiele wejść i wiele wyjść = router obsługujący wiele urządzeń jednocześnie. Znaczenie? - przyspieszenie sieci - zwiększenie pojemności> Twoja sieć domowa może obsłużyć więcej urządzeń Wi-Fi Czy mogę doradzić, czy to dobrze, czy nie? Jak ważne jest to jako specyfikacja produktu dla użytkownika końcowego takiego jak ja? * p / s: Do tej pory znam Linksys AC2600, ale widziałem z CNet, że D-Link ma coś takiego> machiam, jak mój czerwony pająk, młodszy i starszy brat. HAHAHAHA ... http://www.cnet.com/news/d-link-ultr...ardware-specs/ Potrzebujesz klienta, który obsługuje mu mimo. Również wyniki przeglądu Linksys ea8500 wykazały poprawę szybkości transmisji danych, ale nie spełniły moich oczekiwań. Również wydajność pod obciążeniem w odległości 2 m jest znacznie niższa niż w przypadku routerów Triband. Więc jeśli masz mnóstwo urządzeń bezprzewodowych, wolałbym triband.
Reply
#3

bingrui napisał: Potrzebujesz klienta, który obsługuje mu mimo. Również wyniki przeglądu Linksys ea8500 wykazały poprawę szybkości transmisji danych, ale nie spełniły moich oczekiwań. Również wydajność pod obciążeniem w odległości 2 m jest znacznie niższa niż w przypadku routerów Triband. Więc jeśli masz mnóstwo urządzeń bezprzewodowych, wolałbym triband. Jaka jest zatem korzyść MU-MIMO? Czy to lepsze pokrycie wydajności pod obciążeniem w 5m?
Reply
#4

AshSim napisał: Jaka jest zatem korzyść MU-MIMO? Czy to lepsze pokrycie wydajności pod obciążeniem w 5m? Tribandy działają najlepiej, jeśli wszystkie pasma są wykorzystywane; jeśli klienci są zbyt daleko, w końcu użyją 2.4, a więc 2m
Reply
#5

AshSim napisał: Jaka jest zatem korzyść MU-MIMO? Czy to lepsze pokrycie wydajności pod obciążeniem w 5m? Korzyści z mu mimo to skrócenie czasu oczekiwania; umożliwiając wielu klientom rozmowę z routerem jednocześnie. Byłem jednak trochę rozczarowany wynikami Linksys. Mam nadzieję, że Broadcom poradzi sobie lepiej!
Reply
#6

bingrui napisał: Korzyści z mu mimo to skrócenie czasu oczekiwania; umożliwiając wielu klientom rozmowę z routerem jednocześnie. Byłem jednak trochę rozczarowany wynikami Linksys. Mam nadzieję, że Broadcom poradzi sobie lepiej! Słyszałem, że Broadcom stale ... Które routery używają Broadcom?
Reply
#7

AshSim napisał: Słyszałem, że Broadcom stale ... Które routery używają Broadcom? RT-AC88U ???
Reply
#8

thiamhui napisał: RT-AC88U ??? linksys ea8500 obsługuje także MU-MIMO dzięki układowi Qualcomm. ale hor, który klient na ziemi jest włączony mu-mimo oprócz niestandardowego laptopa dell, który używa do testowania?
Reply
#9

renfred89 napisał: linksys ea8500 obsługuje także MU-MIMO dzięki układowi Qualcomm. ale hor, który klient na ziemi jest włączony mu-mimo oprócz niestandardowego laptopa dell, który używa do testowania? Myślę, że teraz żaden klient nie obsługuje mu-leh ... ale router z tą technologią jest na przyszłość, prawda? ...
Reply
#10

Miejmy nadzieję, że Urządzenia klienckie będą miały nowe aktualizacje oprogramowania układowego, aby były gotowe na MU-MIMO, jeśli sprzęt jest w stanie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)